Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот Пенчо.Пеев » 30 Ное 2016, 11:49

Отиди на някоя гара и наблюдавай.Пристигат влакове всякакви – бързи,бавни,товарни и т.н.Избери си един и се качи.Може там да не изглеждаш толкова дебела.А на стадиона съм виждал всякакви момичета и слаби и дебели, и млади и стари.Това винаги ми е харесвало, без значение как изглежда и за какво тича.А ти е добре да си провериш кантара, или да пратиш съпруга си на очен кабинет.
Пенчо.Пеев
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Ное 2016, 11:35

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот zagrijena » 30 Ное 2016, 13:19

То като се е стигнало до тука нито кантар ще помогне, нито очен.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот Guppy » 30 Ное 2016, 15:24

Не ми се вярва, че има такива мъже, ама какво ли се учудвам и моя приятелка се разведе,заради тормоз вкъщи, само че през какво мина по време на развода, не е за говорене. Дано да нямаше нейния късмет и бързо и лесно да се отървеш от тоя!
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот Jully » 30 Ное 2016, 16:23

И какво се случва с тоя твоя казус, имаш ли някакви подобрения? :roll:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот BeenieGal » 01 Дек 2016, 10:17

Дано бързо си намериш работа и като имаш доходи другите неща лека-полека ще се подредят.
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот gabinka_80 » 26 Апр 2017, 14:39

Отдавна не съм писала в темата. Много съм благодарна на всички, които ми помогнаха и ми вдъхнаха увереност. Много е трудно да преминеш през нещо такова, но то се случва на всички и просто трябва да се направи. Имахме доста спънки с развода, както и очаквах, спорим все още за родителските права. Трябваше да успея да осигуря прилични условия за живот, за да мога да задържа дъщеря ни, защото с него трудно можех да споря кое е най-правилно и кое - не. :roll:
В крайна сметка засега нещата се развиват в моя полза, въпреки че беше намерил няколко лъжливи свидетеля, уж съседи, изобщо хора, които не познавам, но явно в съда не се вързаха на тези глупости, всичко си личеше, че е скалъпено. :evil:
До колкото знам той вече очаква второ дете от любовницата си, така че това ми дава увереност, че правата ще са за мен, а и вече имам работа, добри доходи и родителите ми ме включиха като собственик в жилището им, за да мога да докажа, че имам къде да живея.
Битката продължава, но сме почти накрая.
Най-лошото е, че настройва постоянно малката срещу мен, как при него няма да има забрани, всичко ще й купува, но добре, че е още малка и не се получава това лъгане за облаги, което ме успокоява, че не чаках повече и сега, когато е още само на 3г. мога да действам без да я манипулира и нея. :thumbup:
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот Yunona » 26 Апр 2017, 16:50

Поздравления, gabinka :) Неслучайно е казано "Помогни си сам, за да ти помогне и Господ!". Ти се осмели да направиш страшната първа крачка и за мен е огромна радост да разбера, че нещата се развиват така благоприятно за теб. Бъди много, много щастлива :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот Monika_Spasova » 26 Апр 2017, 20:57

Браво, Габи. Сигурна бях, че ще се справиш. Най-важното и първата крячка е човек да си признае, че има проблем в семейството. Браво. Мисля, че всичко ще се развие в твоя полза. Не искам да съм черногледа, но според мен той иска детето не от любов, а за да докаже, че може да те победи. След като приключите развода бас държа, че след няколко месеца ще спре дая търси.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот kauda » 27 Апр 2017, 11:12

Добре е, че си решила вече да сложиш край на този цирк, в който си живяла. Цирк - трагедия. :roll: не трябва да се отказваш от това, което искаш, продължавай да се стремиш да пребориш този човек, ясно е, че скоро ще победиш.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот Monika_Spasova » 23 Май 2017, 15:34

Добре е, че историята тръгва към своя край и скоро ще намерите положителна развръзка. :roll: успех и здрави нерви, малко остава :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта