Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот S_Milenska » 21 Юли 2016, 14:12

Преди няколко дни се прибрах у дома с цвете и мъжът ми откачи, а цветето беше подарък от приятелка. :!: Направо останах без думи изобщо не очаквах такава реакция, а той направи огромен скандал и невероятна проява на ревност, такова нещо не бях виждала от него за всички години, в които сме заедно! :shock:
Останах шокирана и сега направо се чудя, аз ли съм направила грешка, как ли съм му дала повод да ревнува, дори нямам думи да опиша обърканите си чувства... :shock: :shock: :shock:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот cambureika » 21 Юли 2016, 14:17

Ооо, добре дошла в клуба ;) Представа си нямаш колко пъти ми се е случвало да понасям неоснователни пристъпи на ревност от приятеля ми. Опитвала съм да провеждам разговори, да обяснявам - тц, не става. Не се чувствай виновна, ревността е вътрешно състояние, което твоят мъж се налага да се научи да контролира. Междувременно, гледай да носиш по-малко цветя вкъщи или шеговито обърни нещата в твоя полза - накарай го той да ти подарява цветя, ако не иска друг да го прави :) Успех!
cambureika
 
Мнения: 8
Регистриран на: 08 Юли 2016, 08:41

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот S_Milenska » 21 Юли 2016, 14:41

cambureika написа:Ооо, добре дошла в клуба ;) Представа си нямаш колко пъти ми се е случвало да понасям неоснователни пристъпи на ревност от приятеля ми. Опитвала съм да провеждам разговори, да обяснявам - тц, не става. Не се чувствай виновна, ревността е вътрешно състояние, което твоят мъж се налага да се научи да контролира. Междувременно, гледай да носиш по-малко цветя вкъщи или шеговито обърни нещата в твоя полза - накарай го той да ти подарява цветя, ако не иска друг да го прави :) Успех!

Хахаха ако му кажа, че той трябва да ми подарява цветя, за да не го направи някой друг, сигурно ще получи удар! Направо не го разбирам от къде толкова ревност в главата му?! :shock:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот Rali_hr » 21 Юли 2016, 15:56

Аз ако съм на тебе, всеки ден ще се прибирам с цветя! Някой път параноята на тея хора е ненормална!!! ПРибрала ли се с цвете от приятел! Малко стана гузен не гонен бяга!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот penelopa » 21 Юли 2016, 16:00

Ревността наистина си е болестно състояние и ревнивецът винаги намира повод да я прояви. Ако той не се научи да се озаптява и да я потушава, може да си стъжните живота за нула време. Дори едно излизане с приятелка ще изглежда като най-голямото престъпление. Не мисля, че може да се разреши такъв проблем. За толкова време би трябвало да си имате доверие вече, щом казваш, че не сте откоро заедно. Да не е имало и други поводи и сега да му е избило?
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот Snejna » 21 Юли 2016, 16:01

Силви, да не би той да си има някоя любовница, че така набързо те е обвинил и то да го направи толкова голям проблем?! :eek:
Имах едно гадже на времето,което беше много ревниво, за какви ли не глупости ме е ревнувал, дори ме ревнува от срещите с братовчед ми, с които си бяхме много близки и редовно се виждахме! А той постоянно правеше скандали, така не се живее!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот Andrey » 21 Юли 2016, 16:25

Е, ти си представи как се прибира у вас мъжа ти с някакъв подарък и ти няма ли да направиш проблем или ще го приемеш радушно?! Особено пък цветята са толкова интимен подарък...
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот Lyomi » 21 Юли 2016, 17:23

Andrey написа:Е, ти си представи как се прибира у вас мъжа ти с някакъв подарък и ти няма ли да направиш проблем или ще го приемеш радушно?! Особено пък цветята са толкова интимен подарък...


Цветята са най-малко интимния подарък, всеки може да ти подари цвете :smile: . Ами ако тя реши да си купи, просто така, защото й харесва? Аз съм си взимала така. Иди доказвай, че никой не ти го е подарил. Не може с повод и без повод някой да те обявява за твоя собственост едва ли не и да вдига скандали. Първо разбери за какво иде реч и тогава преценявай дали трябва да се притесняваш или не.
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот black » 22 Юли 2016, 09:34

Казваш, че години сте заедно и чак сега виждаш такава реакция от негова страна. Знаеш, че за всяко нещо си има причина. Говори с него, явно нещо е забелязал и то го кара да ревнува. Може несъзнателно да си му дала някакъв повод или той по този начин да е разчел твое действие.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот Mon_ton » 22 Юли 2016, 11:26

Има някои мъже, които толкова ревнуват, но аз си мисля, че може би напоследък си му дала поводи да се чувства застрашен, може би се държиш по-различно от преди и това го кара да се чувства несигурен. :) Само един разговор би ви помогнал!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта