Здравословни ли са кратките раздели за връзката?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Здравословни ли са кратките раздели за връзката?

Мнениеот Pipilota » 16 Авг 2016, 14:08

Я кажете, мислите ли , че разделите са полезни за връзката? Тук не става въпрос, ако се разделите, защото сте скарани, или инате нужда обмислите раздялата и връзката ви. Тук става въпрос за раздели от типа - единия е в командировка за 2 седмици, или другия е на почивка само с децата. Подобни раздели за няколко дни дали могат да съживят връзката и да събудят малко позабравените страсти, или са рутинни и ежедневни? Аз ако не се виждам дори и 2-3 дни с моя съпруг направо откачам и нямам търпение да се върне и да го видя, после се чувстваме сякаш преродени. Сега имаме възможност с децата да заминем на почивка за 2 седмици преди училище, а мъжът ми трябва да работи, много се притеснявам, дали няма да почнем истерично да си липсваме и се чудя, дали да отидем... :) Вие как мислите? :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Здравословни ли са кратките раздели за връзката?

Мнениеот Ваня Стойчева » 16 Авг 2016, 15:22

замини и не го мисли. Само теб не те знам как ще се справяш сама с двете деца. :) Но що се отнася до отношенията ви, ако си имате доверие, то би било точно презареждане за вас, а и може да се събуди страст, която отдавна не сте имали между вас. Казват, че човек оценя нещо, когато го няма, при теб също може да се получи така. :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Здравословни ли са кратките раздели за връзката?

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Авг 2016, 16:31

Ооо, да! :) С радост бих могла да се разделя с половинката си за известно време, точно малко си липсвате, малко разнообразие, малко откъсване от другия не мисля, че може да навреди. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Здравословни ли са кратките раздели за връзката?

Мнениеот MGB » 17 Авг 2016, 09:51

Кратките раздели помагат пламъчето да гори по-силно :smile: . На нас рядко ни се е случвало, но си спомням, че започваме да се държим по-мило един с друг, повече се докосваме и се гледаме с блеснали очи. Наистина така можеш да разбереш колко държиш на дадения човек.
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Здравословни ли са кратките раздели за връзката?

Мнениеот Rali_hr » 17 Авг 2016, 12:50

С моя мъж често се разделяме, той пътува доста и има динамична работа, та от време на време отсъства. Намираме си начини и по телефона да се чуваме и да правим разговорите си по-забавни :oops: , но когато се върне нещата са много по-различни. Липсвали сме си, има страст, има го желанието да си си другия. Все неща, които се губят в рутинното ежедневие.Така че ако не сте се разделяли, направете го и ще усетите нещо положително за вашата връзка, но от друга страна, може би и това да не е вашето нещо. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Здравословни ли са кратките раздели за връзката?

Мнениеот analizatorka » 17 Авг 2016, 14:10

На някои кратките раздели не им влияят добре. Ако са много ревнини, се поболяват от мисли и притеснения. Ако са свикнали някой да се грижи за тях, се объркват и не знаят как да се справят със задължения, които другият е правил и са под напрежение. Други пък се радват, ако останат за няколко дена сами, могат да обърнат внимание на себе си :smile: . Кой където го сърби и както се чувства :wink: . На мен ми влияят добре, аз съм от тези, които тогава обръщат внимание на себе си.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Здравословни ли са кратките раздели за връзката?

Мнениеот Lollipop » 17 Авг 2016, 16:14

Звучи много интересно и закачливо дори. И аз бих го пробвала, но когато бебето поотрасне, сега не си представям как ще ме остави с две деца, това по-скоро би ме докарало до лудост. :mrgreen: Но ако той замине за един уикенд с двете деца може да ме открие като нова жена. :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Здравословни ли са кратките раздели за връзката?

Мнениеот Kaya » 17 Авг 2016, 16:57

Lollipop написа:Звучи много интересно и закачливо дори. И аз бих го пробвала, но когато бебето поотрасне, сега не си представям как ще ме остави с две деца, това по-скоро би ме докарало до лудост. :mrgreen: Но ако той замине за един уикенд с двете деца може да ме открие като нова жена. :lol:

О, да абсурд! Наложи ми се 2 дена да изкарам без мъж и щях д аоткажа. Поне факта, че вечер се прибира е някакво огромно облекчение.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Здравословни ли са кратките раздели за връзката?

Мнениеот dessiblond » 18 Авг 2016, 09:39

С деца вече става по-сложничко :smile: . Така нито тръпка се връща, нито блясък в очите :lol: . Само ти е в главата как да издържиш тия два дни, докато си дойде мъжа.
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Здравословни ли са кратките раздели за връзката?

Мнениеот S_Milenska » 18 Авг 2016, 09:59

Винаги е трудно, когато се разделимза повече от ден - два. Но после наистина е някакво мило усещане, освен ако не се намеси и някой друг, който да развали раздялата ни. А той обикновено си ходи в родното място да вземе някой от родителите си у нас и става тя една.... :lol: хич не се радвам да го видя.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта