Как да изгоня съседи травестити? Живея в пълен ад!

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Как да изгоня съседи травестити? Живея в пълен ад!

Мнениеот отчаяна » 25 Авг 2016, 14:10

В безизходица съм и не зная към кого вече да се обърна! Историята ми е следната. Собственичка съм на апартамент в София, но живея в него от 5 месеца. Ако знаех къде съм се натресла, просто нямаше да стъпя там! Срещу моето жилище апартаментът се даваше под наем и от 3 месеца вече има наематели. Всичко беше нормално първите една-две седмици, но след това се започна. Оказа се, че наемателите са травестити, които живеят и приемат клиентите си там. Не мога да ви опиша на какви сцени ставаме свидетели! Върволицата от лъскави коли и мераклии е постоянна, скандали, побоища, отрязани уши за неплащащите, кървища! Направо ме е страх да се прибирам вкъщи. Оплаквали сме се в полицията, викали сме ги, поне всеки от другите живущи във входа се е изредил по няколко пъти да им звъни, но идват, оглеждат, говорят с въпросните наематели, пишат констативни протоколи и до там! До общината сме ходили, но ни обясняват, че нищо не могат да направят, нямат правомощия! Вече не знам към кого да се обърна и какво да направя! Не съм вярвала, че мога да попадна в такъв ужас? Дайте съвет, какво може да се направи, как да постъпя, за да се измъкна от това положение?
отчаяна
 
Мнения: 92
Регистриран на: 25 Авг 2016, 13:49

Re: Как да изгоня съседи травестити? Живея в пълен ад!

Мнениеот Snejna » 25 Авг 2016, 14:15

Говорете със собственика да си изгони наемателите, да каже, че децата му се връщат инцидентно от Хасково да си живеят в тоя апартамента и да си търси нормално семейство. :) Или продавай и бягай.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как да изгоня съседи травестити? Живея в пълен ад!

Мнениеот Mauritius » 25 Авг 2016, 14:40

Ехе, не мога да повярвам на очите си! Чак не ми се вярва, че това е възможно! Заради едни наематели цял вход да пропищи! Нали има ткъв вариант, ако повече от половината живущи в един блок решат, че дадени хора от блока ги застрашават и имат основателна причина, могат да ги принудят да напуснат жилището. Защо не го използвате това нещо? Само не знам дали това важи за наематели, но би трябвало.
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Как да изгоня съседи травестити? Живея в пълен ад!

Мнениеот Kremiliya » 25 Авг 2016, 15:26

Ужасна история, сигурно живеете постоянно в стрес, а дали играят деца пред блока ви изобщо няма да питам! :shock: По-добре да говорите с адвокат, който да ви посъветва правово как да постъпите! А и разбира се, говорете със собственика, с него свързали ли сте се?
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Как да изгоня съседи травестити? Живея в пълен ад!

Мнениеот Mon_ton » 25 Авг 2016, 16:23

И аз гласувам да се говори със собственика, ако не става както са те посъветвали, разговор с адвокат и тея да ги изселите! :) Имате право на това.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как да изгоня съседи травестити? Живея в пълен ад!

Мнениеот отчаяна » 25 Авг 2016, 16:56

Собственикът на апартамента знае за тези проблеми, но той изобщо не живее в София и пет пари не дава, нали си взима наема! Вече няколко семейства се махнаха от входа. То може ли да гледаш деца там! И те горките стават свидетели на такива неща и после питат. Иди обяснявай този защо изглежда така, онзи защо прави това.
отчаяна
 
Мнения: 92
Регистриран на: 25 Авг 2016, 13:49

Re: Как да изгоня съседи травестити? Живея в пълен ад!

Мнениеот Mon_ton » 25 Авг 2016, 17:21

Значи ви остава само възможността да търсите по законов ред начин, да се справите с проблема.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как да изгоня съседи травестити? Живея в пълен ад!

Мнениеот Harmony » 26 Авг 2016, 09:18

отчаяна написа:Собственикът на апартамента знае за тези проблеми, но той изобщо не живее в София и пет пари не дава, нали си взима наема! Вече няколко семейства се махнаха от входа. То може ли да гледаш деца там! И те горките стават свидетели на такива неща и после питат. Иди обяснявай този защо изглежда така, онзи защо прави това.


Как няма да се махнат тези семейства! Вие живеете в ненормална обстановка. Освен и вие да се махнете и да продадете жилището. Макар че не виждам кой ще го купи при това положение.
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Как да изгоня съседи травестити? Живея в пълен ад!

Мнениеот zagrijena » 02 Сеп 2016, 13:19

Аз не вярвам институциите да ви помогнат. Такива хора са супер нагли и нахални. Имам чувството, че така компенсират комплексите и неудовлетвореността си. Опитайте се да постигнете някаква договорка с тях, да се съобразяват, че ако и вие тръгнете да им вдигате скандали и да им правите номера, нещата много ще загрубеят и може и да пострадате. Или си изнасяйте от там.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron