Какво изпитахте когато видяхте за първи път детето си?

Re: Какво изпитахте когато видяхте за първи път детето си?

Мнениеот Kaya » 29 Авг 2016, 16:23

silver933 написа:Темата става ли са татковци? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ако е позволено и аз да си кажа мнението, макар че още се чудя какво диря в приказките по женски. :lol:
Когато видях сина си за първи път изпитах много голямо притеснение, дали ще се справя, толкова, че направо бях изгубил цвят на лицето си. :lol:

Ехх :) мъжете май винаги сте много изплашени, но имах приятелка, при която беше обратното. :) Ето това е предимството, когато имаш малко братче или сестричка, знаеш какво е това бебе. :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какво изпитахте когато видяхте за първи път детето си?

Мнениеот lini_leni » 30 Авг 2016, 11:38

И мъжете, и жените са изплашени, който не си го признава, не е честен :lol: .
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Какво изпитахте когато видяхте за първи път детето си?

Мнениеот Rali_hr » 30 Авг 2016, 14:36

Има някои, които са подготвени, знаят какво ги чака, сигурни са в собствените си възможности. Когато видях и двамата, изпитах почти едно и също, но с тази разлика, че със сина ми вече знаех кавко е да си майка и чувствата ми бяха по-силни. Иначе това да видиш бъдещето си толкова малко, беззащитно и копнеещо за твоята прегръдка. Невероятни моменти, много силни, дори нямам думи да опиша всичко, което премина през мен. Изведнъж почувствах абсолютен смисъл и пълнота на душата.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какво изпитахте когато видяхте за първи път детето си?

Мнениеот Fancy » 30 Авг 2016, 16:39

Аз бях с цезарово и бях доста омотана, но си спомням, че много исках да го гушна и да не го пускам и все го следях с очи къде го разнасят и какво правят.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Какво изпитахте когато видяхте за първи път детето си?

Мнениеот analizatorka » 08 Сеп 2016, 16:05

Такъв момент се помни повече като мил спомен, моят не е вече толкова ясен. След години избледняват и болка, и неприятни усещания, но и хубавите неща.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Какво изпитахте когато видяхте за първи път детето си?

Мнениеот roksana » 15 Сеп 2016, 12:37

Нищо не ми е избледняло :smile: . Спомням си от болницата, като се прибрахме после вкъщи. Но съм позабравила правилата при отглеждането :lol: . Кое как, кога.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Какво изпитахте когато видяхте за първи път детето си?

Мнениеот Kremiliya » 29 Май 2017, 11:45

roksana написа:Нищо не ми е избледняло :smile: . Спомням си от болницата, като се прибрахме после вкъщи. Но съм позабравила правилата при отглеждането :lol: . Кое как, кога.

Ако решиш някой ден да имаш отново друго дете, много бързо ще се сетиш какви са правилата за отглеждане на бебето и изобщо няма да има защо да се притесняваш. :razz:
А чувствата ми бяха толкова различни и нови, необичайни за мен, главно бях изплашена.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Какво изпитахте когато видяхте за първи път детето си?

Мнениеот Pipilota » 29 Май 2017, 12:29

Колкото и да е подготвен човек, пак е изненадващо, успокояващо , удовлетворяващо. Да видиш детето си, и веднага идват въпросите - добре ли е, дали ще расте здрав, дали ще се справя, дали ще е спокойно бебе.. и шашът са си налице винаги.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какво изпитахте когато видяхте за първи път детето си?

Мнениеот Буба Мара » 26 Мар 2018, 14:27

Сред като родих дъщеря си бях доста.. изморена така да се каже. Цялата треперех и малко като в мъгла исках да знам добре ли е детето.. е добре беше, мярнах някакви крачета и това беше. През цялата бременност не можех да си дам сметка, че в мен расте човече. Видях я няколко часа след раждането и честно да си кажа мислех, че ми я дават скоро, защото още не бях на себе си и не ми беше до дете. После го гледам на леглото това бебе.. то ме гледа, аз го гледам. И гледаме си се. И първите дни му казвах "какиното" и просто работата беше.. то има нужда от мен, за да живее, аз от него да ми източи гърдите.. и общо взето тая приказка с любовта от пръв поглед не ни се получи. За това пък после като избухна.. леле мале :lol:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Какво изпитахте когато видяхте за първи път детето си?

Мнениеот Monika_Spasova » 26 Мар 2018, 15:51

Буба Мара написа:Сред като родих дъщеря си бях доста.. изморена така да се каже. Цялата треперех и малко като в мъгла исках да знам добре ли е детето.. е добре беше, мярнах някакви крачета и това беше. През цялата бременност не можех да си дам сметка, че в мен расте човече. Видях я няколко часа след раждането и честно да си кажа мислех, че ми я дават скоро, защото още не бях на себе си и не ми беше до дете. После го гледам на леглото това бебе.. то ме гледа, аз го гледам. И гледаме си се. И първите дни му казвах "какиното" и просто работата беше.. то има нужда от мен, за да живее, аз от него да ми източи гърдите.. и общо взето тая приказка с любовта от пръв поглед не ни се получи. За това пък после като избухна.. леле мале :lol:

И аз така съм чувала, че няма такова нещо като любов от пръв поглед и онова, да се разревеш от щастие, може би ако е бебе, за което човек се е борил твърде дълго време - да, но ако е едно щастливо заченато бебче, не знам. Сега очаквам моето, ще се роди през лятото, не мога да кажа, че не се интересувам от бебето и от грижите по него,но не знам дали ще изпитам истинска любов като го видя. :)
Това с "какиното" ме разби! :lol:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron