Възстановяване от хранителни разстройства

Тук е мястото за вашата обява - купи, продай, размени!

Възстановяване от хранителни разстройства

Мнениеот greysheet » 09 Сеп 2016, 23:03

Здравейте,
аз съм И. и съм компулсивно ядяща, булимичка. От около година и половина съм чиста от нездравословно поведение с храната, вкл. анорексия.

Мога да окажа на помощ на хора, които искат да се възстановят от тази страшна болест с различни измерения - зависимостта към храна.

Част съм от непрофесионалната организация Анонимни Грейшийтърс (http://www.greysheet.org). Ако някой има нужда от подкрепа и моя опит, моля не се колебайте да звъннете на 0896 332 697.

В България има сбирки на Анонимни Грейшийтърс всеки вторник от 19:00 ч. до 20:00 ч на адрес: бул. Стефан Стамболов 34, ет.2, оф. 201. Скайп за хората извън София или които нямат възможност да присъстват на живо: gsbeyondthewildest.
greysheet
 
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Сеп 2016, 22:53

Re: Възстановяване от хранителни разстройства

Мнениеот Nightmare » 10 Сеп 2016, 10:42

Защо не си пишете името? Щом твърдите, че оказвате помощ, би трябвало да има конкретни имена.
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Възстановяване от хранителни разстройства

Мнениеот Bambaa » 10 Сеп 2016, 12:38

Доколкото разбирам, не сте специалист, а човек, който е преминал или преминава през подобен проблем. Мисля, че специалист би бил по-подходящ за оказване на помощ. Аз не бих се наела да консултирам някого само защото имам такова разстройство. Иначе такива хора трябва да се подкрепят и да им се помага адекватно да излязат от клопката на тези състояния.
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28


Назад към Търся/Предлагам

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron