Искам будилник, който да ме събужда с оргазъм

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Искам будилник, който да ме събужда с оргазъм

Мнениеот viking » 17 Сеп 2016, 12:28

Мили дами, искате ли всяка сутрин да се събуждате с оргазъм? Сериозно ви питам! След една случайно попаднала ми реклама пред очите в първия момент доста ентусиазирано и малко насмешливо погледнах на "новината", но в следващия момент се замислих какво означава за една жена да се буди всяка сутрин с оргазъм. Предлагат се будилници - вибратори за жени, които си ги слагаш в бикините за през нощта и сутринта в определения час се събуждаш от приятните вибрации с фойерверки.

Знам, че вече всякакви джаджи има за какво ли не, но мен повече ме вълнува като жена как би ми се отразило подобно събуждане. Честно да си призная, изобщо няма да се замисля дали да го пробвам, ако попадне в ръцете ми :grin: и ще го потърся да си го купя. Вие на какво мнение сте? Бихте ли се оставили в ръцете на подобна машинка или си предпочитате старомодния начин? Сутрин предразположени ли сте към подобни изживявания или предпочитате вечер да им се отдавате? Ако измислят подобен будилник и за мъже, няма смисъл да спим в едно легло :mrgreen: :lol: .
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Искам будилник, който да ме събужда с оргазъм

Мнениеот ramimni » 17 Сеп 2016, 13:12

Хм, виж ти! Мисля, че няма жена, която да няма желание да го пробва. Друг въпрос колко ще си признаят :mrgreen: . Мисля, че това е добър начин да започнеш деня си. И спестява доста усилия, които понякога са нужни, за да удовлетворим себе си и партньора си.
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Искам будилник, който да ме събужда с оргазъм

Мнениеот zagrijena » 17 Сеп 2016, 15:32

От практична гледна точка не виждам как ще спяс това нещо цяла нощ в гащите :mrgreen: . Но на сутринта нямам против и аз да се събудя по този начин. Определено тонизира и след оргазъм жената е по-красива :wink: .
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Искам будилник, който да ме събужда с оргазъм

Мнениеот annydance » 19 Сеп 2016, 08:53

Няма лошо, но като знам как след като звънне будилника се изстрелвам от леглото, май няма да е за мен тази джаджа. Обикновено закъснявам сутрин и това още повече ще ме забави :lol: . Иначе като идея не е зле.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Искам будилник, който да ме събужда с оргазъм

Мнениеот klara » 19 Сеп 2016, 11:10

Аз предпочитам вечер да се отдавам на такива удоволствия. Сутрин ми е едно поспаливо, някак си не мога да се настроя подобаващо за секс и оргазми.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Искам будилник, който да ме събужда с оргазъм

Мнениеот Локумът » 19 Сеп 2016, 11:36

Имайки предвид проучванията, че повечето жени предпочитат вечер да правят секс (Само за справка мъжете си падат повече по сутрешния), та не мисля, че много ще се навият на това удоволствие. :grin: По-скоро имайки предвид всички задължения със ставането сутрин, не мисля, че много жени биха се навили.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Искам будилник, който да ме събужда с оргазъм

Мнениеот renetka » 20 Сеп 2016, 16:53

И аз я видях тази реклама на някакво такова устройство :lol: . Но не разбрах кога точно трябва да си го постави жената, че да има ефект :lol:
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Искам будилник, който да ме събужда с оргазъм

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Сеп 2016, 08:59

Е то като ще те буди, сигурно като си лягаш.. . :eek: На мен ми се вижда бая извратено това нещо, не бих се засилила да си го купувам, даже и на подарък не бих го приела. :front:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Искам будилник, който да ме събужда с оргазъм

Мнениеот M.Tasheva » 21 Сеп 2016, 09:15

renetka написа:И аз я видях тази реклама на някакво такова устройство :lol: . Но не разбрах кога точно трябва да си го постави жената, че да има ефект :lol:


За да я събуди, явно трябва да спи с него. Иначе се губи смисъла да се събуди сутринта и тогава да си го сложи :lol: . Но чак пък цяла нощ да спиш с това нещо! Някой обърка часовете и посред нощ вземе да се разчуства :lol: .
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Искам будилник, който да ме събужда с оргазъм

Мнениеот Leonora » 26 Сеп 2016, 10:40

Начина на събуждане е ок, но за целта ти трябва не будилник, а ранобудник до теб :lol:
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта