Шампоан за растеж на косата на добра цена

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот Mariana.I » 30 Юли 2014, 17:23

Mariana.I написа:Относно прехваления лосион Неоптид на Дюкре - предизвика ми ужасна алергична реакция! Съвсем съвестно изчетох упътването за употреба, и два пъти използвах лосиона. Нямате представа какъв сърбеж и какво парене усещам по скалпа си след второто прилагне! Не мога да спя през ноща, толкова е ужасно! Никъде в упътването не пише, че е възможно да се прояви алергична реакция, не пише и какво да правиш след това, не препоръчват първо да се тестваш за възможна алергия. Само хвалби и много пари. Е, взеха ми парите и ми дадоха тревоги. На никого не препоръчвам този продукт - производителят дори не си е направил труда да провери за възможни странични действия, така че за качество ми се струва невероятно да говорим.



Днес от името на производителя се свързаха с мен. Една много любезна жена ми съдейства за разрешаване на проблема ми. При това на български език. Излиза, че производителят е наистина сериозен, и обръща внимание на клиентите си. Много съм благодарна за това.
Mariana.I
 
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Юли 2014, 12:53

Шампоан за растеж на косата на добра цена?

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Сеп 2016, 09:22

Тъй като съм с къса коса и идва зимния сеон, желанието ми да си поддържам прическата рязко намаля :mrgreen: и ми се иска да си намеря подходящ шампоан, с който да си помогна да ми порасне по-бързо косата, да влезна в нормите на нормалната зимна прическа. :oops: Използвам професионален шампоан против пърхот, тъй като заради гелове и подобни ми се появи. :sad: Сега ми се ще да си намеря някой свестен шампоан, на не много висока цена, който да спомага засиления растеж на косата, а и може би трябва да има и противопърхотно действие, но не съм сигурна, тъй като за момента почти съм се отървала от неприятни проблем. :roll: Не знам дали мога да продължа да използвам противопърхотен шампоан, т.е. да заменя този с друг или трябва да спра да използвам подобни шампоани за момента, в който нямам проблем, или поне не така силно, както преди? :roll: Та, надявам се да ми предложите добри шампоани за растеж на косата, а и евентуално да ме посъветвате за противопърхотната ми "терапия" :grin:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Шампоан за растеж на косата на добра цена?

Мнениеот Jully » 21 Сеп 2016, 10:33

Мисля си, че след като не си се отървала още от 100% проблема с пърхота, можеш да си вземеш от шампоаните на Здраве, има точно с хинин и против пърхот. :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Шампоан за растеж на косата на добра цена?

Мнениеот Lyomi » 21 Сеп 2016, 11:23

Ползвала съм шампоаните на "Здраве" и на мен лично пърхота не ми изчезна, а и ми правят много суха косата. Сега ползвам на "Билка" и по-добре я усещам косата. Има и различни видове. Преди много бързо ми се омазняваше и я миех 3-4 пъти в седмицата. Сега ги намалих. А така и растежът й се подобрява :smile: според мен.
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Шампоан за растеж на косата на добра цена?

Мнениеот Monika_Spasova » 21 Сеп 2016, 11:48

не мисля, че има значение какво е състоянието на косата ти, спрямо това, дали ще расте бързо или не. Една къса коса със сигурност е в перфектно здраве, че да се тревожи за омазняване и подобни неща, най-вероятно просто си расте бавно. Може да пробваш с тривитаминол маски.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Шампоан за растеж на косата на добра цена?

Мнениеот pravilno » 21 Сеп 2016, 12:18

Има ли шампоани, които съдържат желязо и цинк, защото те карат косата да расте и да е здрава? Иначе като повече храни с тези съставки се хапват мисля, че ще окаже влияние.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Шампоан за растеж на косата на добра цена?

Мнениеот kauda » 21 Сеп 2016, 14:06

Може дас и вземеш шампоан, от който си доволна и да си добавиш хининова вода, когато се къпеш, излиза евтино и не много сложно. Шампоаните за растеж за над 20 лева, което не знам дали е добра цена.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Шампоан за растеж на косата на добра цена?

Мнениеот Lisica » 21 Сеп 2016, 14:48

Аз също предпочитам да използвам хининова вода, но и шампоан ана Милва не е лош, но се опасявам, че от него може да ти се появи пърхут.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Шампоан за растеж на косата на добра цена?

Мнениеот dessiblond » 09 Ное 2016, 23:26

Хининовата вода кара косата да расте, така ли? Не съм я ползвала досега, все с шампоани съм се мъчила да карам косата да изглежда добре.
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Шампоан за растеж на косата на добра цена?

Мнениеот Lollipop » 10 Ное 2016, 11:19

dessiblond написа:Хининовата вода кара косата да расте, така ли? Не съм я ползвала досега, все с шампоани съм се мъчила да карам косата да изглежда добре.

да изглежда добре или да расте искаш? Хининовата вода помага за растежа на косата, но не гарантира, че тя ще изглежда добре.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта