Шампоан за растеж на косата на добра цена

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Шампоан за растеж на косата на добра цена

Мнениеот tochica » 10 Май 2012, 15:30

Здравейте на всички :) Ще се радвам да прочета мненията ви относно продуктите против косопад - използвате ли такива, на какви марки и имат ли ефект върху вашата коса. Моята отново страшно много започна да капе и вече се чувствам безсилна :? Смених няколко шампоана, правя си маска за коса, но ефекта е нулев. Приемам всякакви съвети :roll:
tochica
 
Мнения: 40
Регистриран на: 10 Май 2012, 15:24

Re: Продукти против косопад

Мнениеот rony_80 » 10 Май 2012, 16:31

Има много хубави ампули против косопад на VICHY - и за жени, и за мъже. Скъпи са, но ефективно се справят с упорития косопад.
rony_80
 
Мнения: 56
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:25

Re: Продукти против косопад

Мнениеот teddy » 10 Май 2012, 16:58

С две ръце ти препоръчвам стимуланта за коса на Икаров. Имах същия проблем, след като родих и хвърлих маса пари за козметика, която не успя да ми помогне. Не е лошо да се ориентираш и към някакви витамини или хранителна добавка против косопад.
teddy
 
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Мар 2012, 13:14

Re: Продукти против косопад

Мнениеот monito » 11 Май 2012, 09:15

teddy написа:С две ръце ти препоръчвам стимуланта за коса на Икаров. Имах същия проблем, след като родих и хвърлих маса пари за козметика, която не успя да ми помогне. Не е лошо да се ориентираш и към някакви витамини или хранителна добавка против косопад.

Абсолютно подкрепям teddy :) Стимуланта за коса на Икаров е изцяло на билкова основа и се втрива в корените преди всяко миене на косата. Хубаво е след това косата да се покрие с найлон и хавлия, и да се престои така поне около час. След това се измива обилно с шампоан и вода. Копривата също много помага при косопад - капсули или био сок от коприва, купуват се от аптеката. Не съм пила дражетата на Мерц, но чувам добри отзиви за тях... Със сигурност трябва да пиеш витамини и да приемаш повече желязо, за да укрепиш косата си и да овладееш косопада.
monito
 
Мнения: 73
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:13

Re: Продукти против косопад

Мнениеот tochica » 11 Май 2012, 13:25

Благодаря ви, момичета, купих си стимуланта за коса на Икаров и сега ще си търся някакви витамини :) Ще продължавам да следя темата и да събирам мнения.
tochica
 
Мнения: 40
Регистриран на: 10 Май 2012, 15:24

Re: Продукти против косопад

Мнениеот eleonora » 28 Май 2012, 15:45

Използвала съм шампоана и ампулите против косопад на PHYTO CYANE и овладях оредяването на косата си. Спазвах една диета, следствие на която организма ми явно се изтощи и последствията не бяха никак добри. Фризьорката ми го препоръча заедно с ампулите за коса - останах много доволна. Положителния резултат зависи от косопада и причините, които го причиняват предполагам. Спрямо тях вече се препоръчва продукт, поне аз винаги се допитвам до хора, които разбират повече от мен, за да получа най-добрия съвет :)

Phyto Cyane.jpg
Phyto Cyane.jpg (31.37 KiB) Прегледано 6544 пъти
eleonora
 
Мнения: 66
Регистриран на: 28 Мар 2012, 10:04

Re: Продукти против косопад

Мнениеот beautymaniac » 21 Ное 2012, 13:30

Срещу косопад фризьорът ми препоръча тези ампули на Рене Фюртерер http://bg.strawberrynet.com/haircare/re ... nt/102001/. Много добре се грижат за косата, подхранват я и я правят по-жизнена. Страхотен продукт с професионално качество :D
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: себорал форте плюс гел

Мнениеот МДС » 27 Ное 2012, 16:07

Себорал форте плюс гел е продукт,който скоро открих по аптеките.Не е много скъп и при мен даде много добър ефект против косопад.
МДС
 
Мнения: 9
Регистриран на: 19 Ное 2012, 16:10

Re: Продукти против косопад

Мнениеот djudjanka » 14 Авг 2013, 10:52

Някой ползвал ли е шампоанът Здраве форте при косопад, доволни ли сте? :roll:
http://apteka.framar.bg/30021940/%D0%B7 ... %BC%D0%BB-
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот Mariana.I » 28 Юли 2014, 13:00

Относно прехваления лосион Неоптид на Дюкре - предизвика ми ужасна алергична реакция! Съвсем съвестно изчетох упътването за употреба, и два пъти използвах лосиона. Нямате представа какъв сърбеж и какво парене усещам по скалпа си след второто прилагне! Не мога да спя през ноща, толкова е ужасно! Никъде в упътването не пише, че е възможно да се прояви алергична реакция, не пише и какво да правиш след това, не препоръчват първо да се тестваш за възможна алергия. Само хвалби и много пари. Е, взеха ми парите и ми дадоха тревоги. На никого не препоръчвам този продукт - производителят дори не си е направил труда да провери за възможни странични действия, така че за качество ми се струва невероятно да говорим.
Mariana.I
 
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Юли 2014, 12:53

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта