Здравословни многократни бутилки!

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Здравословни многократни бутилки!

Мнениеот Rali_hr » 01 Дек 2016, 15:23

kdk78 написа:Здравейте, намерихте ли си шише за многократна употреба?? Ако все още търсите решение, аз мога да ви споделя моя опит.

Сподели, че и аз търся и не мога да си намеря решение и всеки ден купувам шишета с минерална вода. :roll:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Здравословни многократни бутилки!

Мнениеот dejavu » 01 Дек 2016, 17:52

Аз освен стъклените бутилки за други здравословни не се сещам :roll: :shock: .
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Здравословни многократни бутилки!

Мнениеот kdk78 » 02 Дек 2016, 10:48

TUPPERWARE.jpg
TUPPERWARE.jpg (29.06 KiB) Прегледано 893 пъти
Rali_hr написа:
kdk78 написа:Здравейте, намерихте ли си шише за многократна употреба?? Ако все още търсите решение, аз мога да ви споделя моя опит.

Сподели, че и аз търся и не мога да си намеря решение и всеки ден купувам шишета с минерална вода. :roll:


Аз съм от хората, които пият много вода и съм пробвала какво ли не. Близо четири години с дъщеря ми използвахме едни шишета с филтър, но недостатъка при тях е подмяната на филтъра, трудното отпиване, разливането. Но от м.април тази година се сдобихме с Еко бутилки за многократна употреба на TUPPERWARE, имам си кана Брита и пием само такава вода, много рядко вече купуваме бутилирана вода. Дъщеря ми благодарение на тази бутилка започна да пие много повече вода. Ето така изглеждат бутилките. Има от 500 мл., 750 мл. и 1 л.
Последна промяна kdk78 на 02 Дек 2016, 10:57, променена общо 1 път
kdk78
 
Мнения: 3
Регистриран на: 01 Дек 2016, 15:11

Re: Здравословни многократни бутилки!

Мнениеот Krum » 02 Дек 2016, 10:54

изглвеждат като обикновени пластмасови бутилки, с какво са по-добри от тях?
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Здравословни многократни бутилки!

Мнениеот kdk78 » 02 Дек 2016, 11:09

Krum написа:изглвеждат като обикновени пластмасови бутилки, с какво са по-добри от тях?


Най-голямото предимство е, че в тях не се съдържа "Бисфенол А", който го има във всички прозрачни пластмаси. Споделям моя опит :)! Всичко е въпрос на избор!
kdk78
 
Мнения: 3
Регистриран на: 01 Дек 2016, 15:11

Re: Здравословни многократни бутилки!

Мнениеот penny » 02 Дек 2016, 11:24

Изглеждат много добре, цветни, но цветовете от какво ли се образуват? Това, че не съдържат бисфенол А е добре, дано няма и други вредни съставки в тях.
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Здравословни многократни бутилки!

Мнениеот Mon_ton » 02 Дек 2016, 13:28

penny написа:Изглеждат много добре, цветни, но цветовете от какво ли се образуват? Това, че не съдържат бисфенол А е добре, дано няма и други вредни съставки в тях.

Е, с цвекло са боядисани. Много пластмасови бутилки не са никак вредни, след като хората готвърдят, явно и гарантират за технологията си. Като се замислиш, бебетата се хранят от пластмасови бутилки, които не са опасни, нали?
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Здравословни многократни бутилки!

Мнениеот Rali_hr » 19 Дек 2016, 16:28

Колко пари са тези бутилки?
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Здравословни многократни бутилки!

Мнениеот веселказасмяна » 19 Дек 2016, 17:13

Mon_ton написа:
penny написа:Изглеждат много добре, цветни, но цветовете от какво ли се образуват? Това, че не съдържат бисфенол А е добре, дано няма и други вредни съставки в тях.

Е, с цвекло са боядисани. Много пластмасови бутилки не са никак вредни, след като хората готвърдят, явно и гарантират за технологията си. Като се замислиш, бебетата се хранят от пластмасови бутилки, които не са опасни, нали?


Масово пият бебетата от пластмасови бутилки, но това не означава, че всички са с нужното качество. Когато имам бебе, няма да му държа в пластмасови бутилки храната и водата. Може да се изтормозя, но ще търся стъклени.
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Здравословни многократни бутилки!

Мнениеот kauda » 08 Мар 2017, 16:37

Няма нишщо лошо във висококачествените пластмаси, не всичко пластмасово задължително е вредно, просто човек трябва да се интересува от материала и да не пести пари в това отношение.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта