Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот puhcheto » 10 Окт 2016, 14:21

Аз не вярвам да има някакъв ефект, миглите не са като косата да растат постоянно. Раждаш се с определена дължина и гъстота на миглите и това е.
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот Enjis » 19 Окт 2016, 16:50

А всеки месец ли тябва да го изплзвате. Имам предвид ежедневен способ ли е или е за еднократна употреба този серум?
Ако спрете да го прилагате за един месец, какво ще се случи?
Губи ли се ефектът от маниполациите извършени с него до момента?
Enjis
 
Мнения: 45
Регистриран на: 18 Окт 2016, 08:53

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот iwoni » 19 Окт 2016, 20:08

За един път едва ли ще подейства, не ми се вярва да е толкова добро и ефикасно. Нищо не действа от първия път.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот Magdalena_Nai » 03 Ное 2016, 15:39

Аз опитах Bonilash, защото ме впечатли ефектът, че потъмнява естествния цвят на миглите, освен че ги удължава и сгъстява.
Естествено руса съм, и съм супер бледа, ако не използвам спирала. Затова преди дори боядисвах миглите си при козметик. Потъмняването се случи, и ми е важно, защото вече през уикенда смея да изляза без грим:)
Забелязах , че имаше видима разлика в миглите ми още преди срока, който пишеше на брошурата.:) Най-голям ефект видях лятото, след около 3 месеца, след това растежът спря, т.е не е безкраен, но пък беше видим.
В началото, когато нанасях на миглите, усетих лек сърбеж, 2-3 минутки. Питах в аптеката, от която го купих, те казаха, че заради съставките и действието в корените на миглите е нормално.Вече не го усещам-факт.
сега ползвам втора опаковка, защото, за съжаление ефектът не е вечен, миглите ни се сменят и падат:)
Първата опаковка ми стигна само за 4 месеца-използвах го редовно, всяка вечер. Втората вече си я ползвам поддържащо-3 пъти седмично. Очаквам да ми стигне за повече време, дано поне 6 месеца.
Не съм опитала други. Но тези, които съм гледала, и ми се струват също качествени и сериозни са по-скъпи.
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот Lollipop » 03 Ное 2016, 15:50

Страхотно е, че споделяш! Моите мигли също са къси и ми се иска да си придам малко по-женствен вид, без спирала а и дори със спирала, пак миглите ми са доста късички. Не разбрах само, миглите ти удължиха ли се?
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот dessiblond » 09 Ное 2016, 23:04

За удължаване бях чула, че се ползва серумът, но не знаех, че и потъмнява миглите. Явно има повече действия.
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот Magdalena_Nai » 11 Апр 2017, 00:34

Lollipop написа:Страхотно е, че споделяш! Моите мигли също са къси и ми се иска да си придам малко по-женствен вид, без спирала а и дори със спирала, пак миглите ми са доста късички. Не разбрах само, миглите ти удължиха ли се?

О-да, удължиха се.
И обем и удължаване и потъмняване. Заздравиха се също,по-малко падат след почистване на грима.
Някога се замислях за изкуствени мигли-вече разчитам на серума и добра спирала са ми достатъчни.
Има и по-евтини от Бонилаш, май и по-скъпи. Този действа и не искам да рискувам с по-евтин. :)
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот kauda » 11 Апр 2017, 11:18

А когато спреш да го ползваш ефектът колко бързо се "премахва"? Моите мигли са много къси и рехави, изобщо и със спирала не ми стоят добре и ми се ще да си взема и аз нещо..
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот Snejna » 11 Апр 2017, 11:27

И мен ме интересува,за колко време ти стига една опаковка, всеки ден ли ползваш серума и колко време издържа, след като си спряла ползването му?
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот Mon_ton » 11 Апр 2017, 11:55

И на мен ми е интересно заколко време стига, че изобщо не е евтин.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта