Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот Magdalena_Nai » 18 Май 2017, 18:06

gggaaa написа:Нанася се като очна линия в основата на миглите

Аз го нанасям в основата на миглите-на самите косъмчета, защото доколкото разбрах серумът трябва да вникне в корените на космите на миглите. Т.е почти не докосвам клепача.
За честота- много приятелки, вече го ползват, някои са натърпеливи ползват и сутрн и вечер, аз само вечер. Може да се слага грим, но трябва да е попил добре-т.е ако е сутрин това удължава времето за грим, пък аз обичам да спя:)
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот fawla » 18 Май 2017, 18:58

Усеща ли се щипене или някакъв дискомфорт?
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот Magdalena_Nai » 19 Юни 2017, 00:54

penelopa написа:Не съм го пробвала, но всеки път като гледам рекламата все се заричам, че ще си го купя да видя какво представлява и дали има ефект. Притеснявам се само дали има значение, че нося контактни лещи. Предполагам, че няма да пречи.

За контактните лещи да кажа-в аптеката препоръчаха вечер, след махането им да се поставя. Но че иначе няма проблем. Но пък и то наистина няма проблем, защото серумът не влиза в очите:) Много е гъст и се поставя само на миглите, ако внимаваш няма вероятност.
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот Magdalena_Nai » 19 Юни 2017, 01:03

fawla написа:Усеща ли се щипене или някакъв дискомфорт?

В началото аз лично усещах лек сърбеж за около минута. Това бил ефекта на проникване на съставката, която раздразва космите на миглата да растат и да аобразуват нови мигли. Предупредиха ме, че е възможно да бъде усетен лек дискомфорт.Ако има дискомфорт повече от 5 минути, тогава би било проблем. Но при мен много бързо отминаваше. Явно действаше:) Моите приятелки, нямаха никакъв дискомфорт, а и на тях серумът бе подействал, явно е индивидуално. От втората опаковка вече не го усещам. Може би привикнах:)
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот kalinka-kuku » 19 Юни 2017, 10:52

Много се зарибих и аз да си взема, щом миглите стават хубави! Моите са много тънки, завиждам на жените с красиви обемни мигли, на тях и само една спирала им върши работа да имат хубав поглед, а аз трябва да се мажа с какво лине, за да придам изразителност на погледа си...
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот skyfly » 19 Юни 2017, 14:03

Даже имам пряителка и спирала не слага, такива мигли има, огромни, дълги извити и страшно плътни! Дали дебелината на миглите е свързана и с косата, мислите ли,че има общо? С другите косми явно общо няма, защото аз си имам доста косъмчета по тялото, но имам тънка коса и малки мигли... тънки и къси..
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот Jolene » 04 Сеп 2017, 15:48

Ползвам тго вече от два месеца, вече нанасям от него два пъти в седмицата, а първата опаковка я слагах всяка вечер. много съм доволна, миглите ми станаха по-плътни и по-дълги, вече си позволявам да изляза без спирала и миглите ми са достатъчно наситени. препоръчвам! Първата опаковка излиза скъпо , но втората е страшно изгодна, защото вече се използва рядко.
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот Kalina75 » 28 Юни 2018, 16:13

И аз се бях зарибила по тази реклама. Цената ме разубеди. Имам тривитаминол, който действа много добре на косата (който го е ползвал знае). Ей така от чисто любопитство започнах да си слагам на миглите. С тампонче за уши по самите мигли, след няколко слагания започнах да си капвам по 1 капка на пръста и направо на миглите. Дори не се стараех да слагам всеки ден, а гледах да е поне 2 пъти в седмицата. Ефекта беше УАУ! След около месец миглите ми станаха двойно по-дълги и доста по-гъсти. Спрях да го слагам, защото миглите започнаха да ми пречат като се опират в очилата :grin: Тривитаминола е без разните му добавки и са си чисти витамини, а да не говорим че цената е около 10 лв. Винаги ще го предпочета пред това да купуваме марка!
Kalina75
 
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Май 2018, 17:23

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот Lisica » 28 Юни 2018, 16:18

Kalina75 написа:И аз се бях зарибила по тази реклама. Цената ме разубеди. Имам тривитаминол, който действа много добре на косата (който го е ползвал знае). Ей така от чисто любопитство започнах да си слагам на миглите. С тампонче за уши по самите мигли, след няколко слагания започнах да си капвам по 1 капка на пръста и направо на миглите. Дори не се стараех да слагам всеки ден, а гледах да е поне 2 пъти в седмицата. Ефекта беше УАУ! След около месец миглите ми станаха двойно по-дълги и доста по-гъсти. Спрях да го слагам, защото миглите започнаха да ми пречат като се опират в очилата :grin: Тривитаминола е без разните му добавки и са си чисти витамини, а да не говорим че цената е около 10 лв. Винаги ще го предпочета пред това да купуваме марка!

Как го слагаш, на затворено око или гледаш на горе или как точно?! Направо ме шокира, не е ли опасно за зрението?!
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот Kalina75 » 28 Юни 2018, 16:29

Ами и аз малко за тест си го направих :D
В началото ми трепереха леко ръцете затова капвах малко на тампон за уши и си го мажех по миглите (почти както слагаш спирала). После като видях, че ми няма нищо и започнах с капка на пръста точно както слагаш спирала, но с пръст. Да, попадало ми е в окото като не внимавам, но дори не щипе. Всъщност не усещаш нищо. Това са витамини, притова доста изчистени от химии. Така както попиват в косата, за да попаднат в тялото, така и ако ги намажеш на кожата (или попадне в окото) отиват директно в кръвта и се подхранва цялостно тялото.
Kalina75
 
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Май 2018, 17:23

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта