Ще се включите ли в смути предизвикателство?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Ще се включите ли в смути предизвикателство?

Мнениеот Lollipop » 20 Фев 2017, 15:03

Аз също доста гладна си оставам след смутитата, не знам аз ли не правя нещо като хората, ако изям толкова плод и зеленчук няма да мога да помръдна после, но със смутито не е така, моя приятелка направо преяжда с тях и не може да изпие едно, аз нямам проблеми. :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Ще се включите ли в смути предизвикателство?

Мнениеот Kaya » 20 Фев 2017, 16:15

Като няма фибри ще етака, няма стомаха какво да прави, но пък за мен смутитата са много полезни и сериозен старт, бързо се усвояват и дават витамините и енергията. ;)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Ще се включите ли в смути предизвикателство?

Мнениеот Snejna » 22 Фев 2017, 17:06

А мога ли с обикновен пасатор да си направя смути? Нямам с какво друго да го направя в момента.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Ще се включите ли в смути предизвикателство?

Мнениеот Andrey » 23 Фев 2017, 12:04

И у нас всеки ден се прави някакъв такъв сок, ежедневно се върти нешо в сокоизтисквачката, обичам салатите, но соковете ме кефят супер много, тиквички, броколи, целина, авокадо, краставици, всичко и става супер смути.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Ще се включите ли в смути предизвикателство?

Мнениеот Ваня Стойчева » 23 Фев 2017, 13:13

Взехме нутри булет и с него правим, но не ми харесва, стават ми гъсти, слагам повече вода, но пък дъщеря ми е додволна, според мен това си е блендер като блендер. :mrgreen:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Ще се включите ли в смути предизвикателство?

Мнениеот mravkataZ » 19 Мар 2017, 04:17

http://smootiti.com/
Попаднах на този сайт и съм много доволна, той е с картинки и много бързо си намирам рецепта за това което имам в хладилника. Има проблеми с някои мобилни устройства, но работи добре на лаптопа.
mravkataZ
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Мар 2017, 04:13

Re: Ще се включите ли в смути предизвикателство?

Мнениеот Magdalena_Nai » 12 Апр 2017, 22:10

И аз си правя смутита, но забелязах, че колкото да обичам зеленчуци смутита само с тях са доста безвкусни. Ако добавите банан вкусовете се променят всичко става приятно вкусно и хранително.
Важно, когато използвате блендер , независимо от марката, е че може да смилате и ядки, които са много полезни в ежедневния хранителен режим. Аз лично добавям в смутитата си полезни прахчета като ензими, пектин, бирена мая -неща, които трудно ще пия в друга ситуация.
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Ще се включите ли в смути предизвикателство?

Мнениеот amoreamore » 16 Май 2017, 14:37

Винаги добавям зелена ябълка в зеленчуковите смутита, но и така не ми харесва, обичам сладките, затова често си правя от банан, ягода и прясно мляко.
Аватар
amoreamore
 
Мнения: 61
Регистриран на: 03 Апр 2017, 14:15

Re: Ще се включите ли в смути предизвикателство?

Мнениеот Magdalena_Nai » 18 Май 2017, 17:58

amoreamore написа:Винаги добавям зелена ябълка в зеленчуковите смутита, но и така не ми харесва, обичам сладките, затова често си правя от банан, ягода и прясно мляко.

Твоите ми звучат супер вкусно:)
Аз се старая да огранича прясното мляко, да намаля и бананите в смутито за да не е калорично и богато.
А това което пишеш с банан, ягода, прясно мляко звучи перфектно-бих му добавила и малко сметанов сладолед-мммм:)
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Ще се включите ли в смути предизвикателство?

Мнениеот rabotnata pchela » 18 Май 2017, 18:11

Пробвай следното, моето любимо смути: 2 ябълки, 2 моркова, 1 малка глава цвекло, половин лимон (може и без него), и отва го блендираш с половин авокадо.
Друго, което обожаавам: 2 ябълки, 2 моркова, 2-3 розички броколи, половин краставица, тиквичка и отново блендираш с половин авокадо. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта