Ще се включите ли в смути предизвикателство?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Ще се включите ли в смути предизвикателство?

Мнениеот fawla » 06 Окт 2016, 11:24

Напоследък, покрай рекламите на онзи уред за смутите - нутрибулет, много се замислих как да ги включа в здравословната си диета. Особено пък един как обяснява, че се е сбогувал с 8 кг. :mrgreen: Та и аз реших да се разгледам за различни смутита и да си направя такъв смути режим, но ми харесаха и опции като предизвикателство, което те "кара" определен период да заместваш едно от храненията си със смути! :mrgreen: Бих искала да се пробвам, обаче още повече бих искала и компания да имам, така че се надявам, че някой от вас ще се включи и сами ще си изградим едно предизвикателство, което да изпълним! :drinkingcheers:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Ще се включите ли в смути предизвикателство?

Мнениеот Lisica » 06 Окт 2016, 12:03

С радост бих се подложила на нещо такова, дори и мога да кажа кое ми е любимото смути за момента и си ги пийвам много често, но може би не е много подходящо:
1 банан, лъжица рожков, прясно мляко (това вече предполагам, че може да се замаени успешно с кокосово мляко или ядково), и малко мед! Много вкусно! :roll:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Ще се включите ли в смути предизвикателство?

Мнениеот Lollipop » 06 Окт 2016, 12:49

И аз бих се пробва да се включа в нещо такова, ще е интересно да си споделяме снимките на различните смутита.:)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Ще се включите ли в смути предизвикателство?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Окт 2016, 15:49

О, аз много обичам смутита, даже днес си купих авокадо и довечера нямам търпение да се прибера и да си направя. ;) Любимо ми е от цвекло, морков, ябълка, целина и авокадо. :) невероятноо на вкус!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Ще се включите ли в смути предизвикателство?

Мнениеот pavleta » 06 Окт 2016, 16:16

Кое от хранененията е най-подходящо да се замени със смути? Иначе като идея е супер!
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Ще се включите ли в смути предизвикателство?

Мнениеот Ваня Стойчева » 07 Окт 2016, 13:12

pavleta написа:Кое от хранененията е най-подходящо да се замени със смути? Иначе като идея е супер!

Закуската май е най-добре да се замени, макар че ако се следва диета, в която сутрин трябва да се яде, може и вечерта да се хапват смутита, но зеленчукови, за да не се повишава много кръвната захар.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Ще се включите ли в смути предизвикателство?

Мнениеот lini_leni » 07 Окт 2016, 13:48

И аз съм по-съгладна да си заменя вечерята със смути. Няма да си натоварвам организма с тежки храни, нари мъдрите хора казват вечерята да я подариш на врага си :smile: .
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Ще се включите ли в смути предизвикателство?

Мнениеот Локумът » 07 Окт 2016, 14:42

lini_leni написа:И аз съм по-съгладна да си заменя вечерята със смути. Няма да си натоварвам организма с тежки храни, нари мъдрите хора казват вечерята да я подариш на врага си :smile: .

Ама пък можеш да си останеш гладна до сутринта, което вече ще е гадно, може би трябва да е нещо следобедно евентуално.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Ще се включите ли в смути предизвикателство?

Мнениеот borkova » 10 Окт 2016, 11:51

Аз не бих заменила основно ядене със смути. Между храненията - да, но иначе не.
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Ще се включите ли в смути предизвикателство?

Мнениеот Kaya » 10 Окт 2016, 12:37

О, да със сигурност, без друго се старая да закусвам по-леко, иначе целия ден ми е тромаво, тежко и в същото време имам желание да ям много повече и съответно преяждам. Някой има ли идея вече какво може да включим и какви смутита да си направим? :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Следваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта