Често ли готвите вечер и колко време ви отнема?

Любими рецепти, интересни вариации, модерни ястия, съвети при готвене

Re: Често ли готвите вечер и колко време ви отнема?

Мнениеот Fancy » 28 Ное 2016, 09:26

Вчера ми беше ударен ден - сготвих две манджи, за да не готвя поне две вечери, и сладкиш направих да има за закуска. Равносметката е - остана само едната манджа :lol: . Да са ми живи и здрави!
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Често ли готвите вечер и колко време ви отнема?

Мнениеот Kremiliya » 28 Ное 2016, 13:56

Старая1 се през уиокенда да наготвя повече, но не винаги се получава. Все пак вчера направих зеле с месо, от което ядохме всички, а за довечера съм приготвила да напълня чушки с яйце и сирене. Така ще разнообразим от зелето, което ще доядем утре. :mrgreen:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Често ли готвите вечер и колко време ви отнема?

Мнениеот Pipilota » 28 Ное 2016, 16:39

И аз все през уикендите си правя някакви грандиозни планове, как видиш ли вече няма да готвя като гламава всяка вечер, но сготвя ли две неща, те биват изядени на деня, или поне ще се разчоплят така, че накрая трябва да няма нито от едното нито от другото достатъчно, ,нито от двете общо. :evil: Затова всичко оставям на заготовки, за да им е гадно. :twisted:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Често ли готвите вечер и колко време ви отнема?

Мнениеот annydance » 29 Ное 2016, 10:14

Аз късно се прибирам от работа и минавам през магазина, оттам ни е вечерята. Няма кога да се разправям с тенджери и манджи.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Често ли готвите вечер и колко време ви отнема?

Мнениеот preslavaslavova » 31 Дек 2016, 00:24

И аз съм така. Зависи колко съм заета. В събота и неделя обичам да приготвям по-сложни неща, които ми отнемат доста време.
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Често ли готвите вечер и колко време ви отнема?

Мнениеот Monika_Spasova » 02 Яну 2017, 12:13

Сигурно е много трудно да се готви за много хора всяка вечер, добре че съм сама и пак не ми се занимава някой път. Въпреки че вечерям главно някакви салати, все си е занимавка, а ко трябва да готвя тежки вечери... вие сте героини за мене. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Често ли готвите вечер и колко време ви отнема?

Мнениеот anetageorgieva » 08 Яну 2017, 17:49

хаха, наистина не е никак лесно, особено когато всеки има различни предпочитания.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Често ли готвите вечер и колко време ви отнема?

Мнениеот Snejna » 08 Яну 2017, 17:54

anetageorgieva написа:хаха, наистина не е никак лесно, особено когато всеки има различни предпочитания.

А тея с предпочитанията знаеш ли как бързо можем да ги оправим! направо толкова е разлигавен днешния живот и хората в него Не искам това, не искам онова, като не искаш -сготви си! Вече минавам на тоя принцип. :evil:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Често ли готвите вечер и колко време ви отнема?

Мнениеот Yunona » 08 Яну 2017, 20:04

Snejna написа: А тея с предпочитанията знаеш ли как бързо можем да ги оправим! направо толкова е разлигавен днешния живот и хората в него Не искам това, не искам онова, като не искаш -сготви си! Вече минавам на тоя принцип. :evil:


:+1: и от мен!
Никога не съм разбирала как може някои домакини да си причиняват тормоза да готвят за всички вкъщи отделни ястия. Но приемам също, че и те имат вина децата например да са прекалено придирчиви.
При мен няма такива неща :wink: Никога не си губя да готвя само едно нещо, винаги са поне две, но в същото време всичко е предназначено за всеки. Тази вечер приготвих следното - гъста пилешка супа с много, много зеленчуци; ориз с гъби, моркови, лук и грах; солени мъфини; печена пъстърва и богата салата. Рибата е вечерята ни, всичко друго е за утре. От всичко съм предвидила да се хапва по два пъти :)
Следващият път ще готвя във вторник вечерта.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Често ли готвите вечер и колко време ви отнема?

Мнениеот julianne » 09 Яну 2017, 13:26

Вкъщи имам двама мъже, а и аз си хапвам стабилно :grin: , та като сготвя уж да два дена напред, май не успяваме да докараме дотам :lol: . Моите хора не обичат да ядат често от една манджа, най-много два пъти и после я подритват.
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

ПредишнаСледваща

Назад към Рецепти и полезни съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта