Всичко за перлите за лице!

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Всичко за перлите за лице!

Мнениеот kalinka-kuku » 20 Окт 2016, 11:36

Лицето ми все повече губи от естествената си красота през зимата и обмислям да си взема някакви перки, които да ми предадат по-жизнен и по-приятен цвят на лицето през зимните месеци. С поставянето на руж не бих могла да се справя, затова се спрях на перлите като естествен завършек на моя грим. Кои бихте ми препоръчали и какви съвети може да ми дадете при поставянето на перлите? :razz:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Всичко за перлите за лице!

Мнениеот Yarost » 20 Окт 2016, 15:14

То грима си е едно на ръка, ама имаш проблем с вида на кожата през зимата, не е зле да помислиш за някакво освежаване.
Иначе за перлите, техниката си сходна с поставянето на руж.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Всичко за перлите за лице!

Мнениеот mangusta » 20 Окт 2016, 15:29

Има перли, които поддържат кожата на лицето здрава, има и такива, които са за разкрасяване - като пудра, руж. Май първите са по-подходящи за теб. Потърси такива, ако искаш, и прецени.
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Всичко за перлите за лице!

Мнениеот Ваня Стойчева » 21 Окт 2016, 10:18

Моят съвет е на първо време, докато се научиш как да ги ползваш да си купиш някои на по-ниска цена, и да не бързаш да се хвърляш в цените над 50 лева. на Avon перлите не са никак лоши, може да ги нанасяш по скулите, по шията, навсякъде, където искаш да придадеш малко блясък, но и не бива да прекаляваш. За основа може да ползваш бб крем за повече свежест, ако наистина нямаш проблеми с кожата.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Всичко за перлите за лице!

Мнениеот annydance » 21 Окт 2016, 11:49

По-добре е да ползваш перли или може спокойно и без тях? Не съм много по гримирането и ми е любопитно каква е тяхната функция. И защо например е по-добре те да се използват, а не нещо друго? Това не ми е ясно.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Всичко за перлите за лице!

Мнениеот tinkerbell » 21 Окт 2016, 14:28

Какви са тези перли, които поддържат кожата здрава? И как точно се ползват?
Аз знам само за такива, които са си грим и от там нататък по-качествени или по-малко качествени като състав и текстура.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Всичко за перлите за лице!

Мнениеот kauda » 21 Окт 2016, 14:42

annydance написа:По-добре е да ползваш перли или може спокойно и без тях? Не съм много по гримирането и ми е любопитно каква е тяхната функция. И защо например е по-добре те да се използват, а не нещо друго? Това не ми е ясно.

Защото са по-лесни за ползване и имат повече цветове, по-различен нюанс дават от един руж например. За мен една спирала и малко перли като нюанс по бузите са достатъчни за страхотен вид, който придобивам, поставени леко върху BB крем.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Всичко за перлите за лице!

Мнениеот nefertiti » 21 Окт 2016, 14:54

Ама трябва човек да умее да ги ползва. Да прелее нюансите логично, а и да нанесе на точното място, за естествен вид и бузата и скулата.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Всичко за перлите за лице!

Мнениеот dejavu » 21 Окт 2016, 15:14

tinkerbell написа:Какви са тези перли, които поддържат кожата здрава? И как точно се ползват?
Аз знам само за такива, които са си грим и от там нататък по-качествени или по-малко качествени като състав и текстура.


Мангуста сигурно има предвид онези перли, които не са за грим, а са козметичен продукт, който се маже на лицето. Има даже под формата на серум. Тези за грим са си само за грим :smile: .
Аз много ги харесвам перлите и не пропускам да ги ползвам именно заради по-естествения цвят, който придават на лицето. А не като ружа да ти стоят две петна на скулите.
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Всичко за перлите за лице!

Мнениеот fawla » 21 Окт 2016, 15:15

Много трудно се намира подходящи нюанс, за да не изглежда зле. При мен поне се получи така, че взех скъпи перли, които обаче изобщо не ми подхождаха и останах разочарована. Добре, че ми ги беше препоръчала приятелка, та ѝ ги дадох после.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта