Учителка свали мъжът ми

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Учителка свали мъжът ми

Мнениеот cry » 23 Окт 2016, 16:05

Много ми се иска да не бях изпращала мъжът ми на родителската среща. Една от учителките, размени кординати с мъжът ми, за да може да говорят за дъщеря ми на четири очи. Аз почнах да ревнувам от срещата. Той ми се разсърди. Започнаха да излизат често на кафе, защото имали общи интереси и нищо повече според обясненията на мъжът ми. Започнах до му вярвам, но открих, червило по ризата на мъжат ми. Не му казах, но мисля, че се целуват. Вчера ходи при негов приятел да гледат мач, но аз мисля, че е ходил при учителката. Все е изморен и неще да правим секс. Изневерява ли ми?
cry
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Окт 2016, 15:50

Re: Учителка свали мъжът ми

Мнениеот boriskarlov » 23 Окт 2016, 19:28

cry написа:Много ми се иска да не бях изпращала мъжът ми на родителската среща. Една от учителките, размени кординати с мъжът ми, за да може да говорят за дъщеря ми на четири очи. Аз почнах да ревнувам от срещата. Той ми се разсърди. Започнаха да излизат често на кафе, защото имали общи интереси и нищо повече според обясненията на мъжът ми. Започнах до му вярвам, но открих, червило по ризата на мъжат ми. Не му казах, но мисля, че се целуват. Вчера ходи при негов приятел да гледат мач, но аз мисля, че е ходил при учителката. Все е изморен и неще да правим секс. Изневерява ли ми?

Ми това е, като използвате мъжа си не по предназначение - миене на чинии, готвене, родителски срещи... :bouncymulticolor:
boriskarlov
 
Мнения: 125
Регистриран на: 03 Юли 2011, 22:06

Re: Учителка свали мъжът ми

Мнениеот Био доктор » 23 Окт 2016, 23:02

cry написа:Много ми се иска да не бях изпращала мъжът ми на родителската среща. Една от учителките, размени кординати с мъжът ми, за да може да говорят за дъщеря ми на четири очи. Аз почнах да ревнувам от срещата. Той ми се разсърди. Започнаха да излизат често на кафе, защото имали общи интереси и нищо повече според обясненията на мъжът ми. Започнах до му вярвам, но открих, червило по ризата на мъжат ми. Не му казах, но мисля, че се целуват. Вчера ходи при негов приятел да гледат мач, но аз мисля, че е ходил при учителката. Все е изморен и неще да правим секс. Изневерява ли ми?


Много ми се иска първо да направиш едно посещение при ОПЛ, да поговориш с него по въпроса и по негова преценка да ти даде направление за посещение при психиатър.
Обикновено такива симптоми започват да се появяват срещу почивните дни...Да не говорим, че събота с/у неделя на дежурство ме викат по няколко пъти да консултирам "болни" с инфаркти, описват точно симптоми за стягания в гърдите, болки и изтръпвания на ръце....
Като цяло са напълно здрави, но имат склонност към хипохондрия...внушават си разни неща, търсят помощна литература и се вкарват във филми като твоят...
Самотата в спалнята ражда безумия.... така беше казал един презрян от мен политик....
Решението на твоят казус е канал 3, има предаване за врачки и баячки, там няма начин да не ти отговорят на зададеният въпрос :)))
Боже,защо не слезеш от небето и не си прибереш вересиите...........
Био доктор
 
Мнения: 120
Регистриран на: 23 Окт 2016, 22:53

Re: Учителка свали мъжът ми

Мнениеот Elenina » 24 Окт 2016, 09:11

Кофти история...Но според мен не пребързвай с изводите и проучи дали има въобще нещо такова или си въобразяваш.
Elenina
 
Мнения: 21
Регистриран на: 20 Окт 2016, 09:12

Re: Учителка свали мъжът ми

Мнениеот YoLindi » 24 Окт 2016, 11:36

Щях да ти кажа да не си въобразяваш и да не си правиш грешни изводи, но червилото на яката е доста съмнително. По-сигурни доказателства ще ти дадат отговор. Притисни го малко този твой мъж.
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Учителка свали мъжът ми

Мнениеот Pipilota » 24 Окт 2016, 12:17

Да, чисто психически може и да не ти е нещо много в час, както Казва БиоДоктор, но да не забравяме, че всички сме малко чалнати, така че съвет не можем да ти дадем, адекватен. :mrgreen:
Всеки човек понякога кръшва от пътя, когато намери насреща си интересна личност, която му доставя нещо, което му е липсвало, а много често мъжете, които изневеряват говорят много за жените си и за това, което им липсва. Може би при вас проблемът е, че сте се отчуждили и сте влезнали в рутината на ежедневието, вече не водите разговори и т.н, а новата жена в живота му му дава точно това. :roll: И както казаха по-горе, мъжете не бива да ходят на такива места. :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Учителка свали мъжът ми

Мнениеот lini_leni » 24 Окт 2016, 13:06

Аз се чудех защо татковците не ходят по родителски срещи :lol: ! Шегата настрана, но не всяка, която има подозрения спрямо мъжа си, е чалната. Емоциите и ревността могат да бъдат лош съветник, затова аз бих посъветвала да помислиш какви варианти стоят пред теб и какво ще правиш в единия и в другия. Колкото и да е трудно в такъв момент, трябва да си с по-трезва преценка.
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Учителка свали мъжът ми

Мнениеот Snejna » 24 Окт 2016, 14:30

На една определена възраст, когато мъжете започнат да излизат с жени само за едно нещо и то е за секс, емоции и нови усещания. Не вярвам на стари години да тръгнат да създават приятелства..
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Учителка свали мъжът ми

Мнениеот Rali_hr » 24 Окт 2016, 15:13

А дали мъжът ти не е свалил учителката? :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Учителка свали мъжът ми

Мнениеот kauda » 27 Окт 2016, 14:05

Много ми е странно как може връзката да се разруши така.. и как се завръзва подобна връзка. Самат аучителка е доста сериозен миндил с извинение, за да тръгне да сваля бащите по срещите. Ако беше професионалист, никога не би тръгнала да търси връзка и да се съгласява на срещи с някой баща.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron