Да станеш татко без ангажименти

Re: Да станеш татко без ангажименти

Мнениеот Био доктор » 26 Окт 2016, 20:29

Разликата е огромна, поне според мен. Едно е да си програмирала всичко предварително детето да няма баща и съвсем друго, ако се случи по други житейски причини, от които никой не е застрахован в живота.
Био доктор
 
Мнения: 120
Регистриран на: 23 Окт 2016, 22:53

Re: Да станеш татко без ангажименти

Мнениеот Mauritius » 27 Окт 2016, 10:24

За мен е малко странен този избор да се осемениш, защото това за мен си е чисто осеменяване, както кравите ги забременяват, когато няма бик, и да предпочетеш да отглеждаш сама дете. Всеки има своите доводи и причини, но конкретно за тази не ги разбирам. Някои не искат мъж да им се мотае покрай краката, да го обгрижват и т.н. Ами нали детето все ще си покрай него и двойно повече ще го обгрижваш? А и споделената грижа е по-леко да я носиш.
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Да станеш татко без ангажименти

Мнениеот analizatorka » 02 Ное 2016, 23:47

Някоя жена патила и препатила с мъжете, разправяла се само с нехранимайковци и дървени философи, как да иска да се занимава с такъв? Цял живот да го търпи да й трови нервите. За какво й е мъж, понякога на човек му писва.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Да станеш татко без ангажименти

Мнениеот qwerryyy » 09 Ное 2016, 16:42

Mauritius написа:За мен е малко странен този избор да се осемениш, защото това за мен си е чисто осеменяване, както кравите ги забременяват, когато няма бик, и да предпочетеш да отглеждаш сама дете. Всеки има своите доводи и причини, но конкретно за тази не ги разбирам. Някои не искат мъж да им се мотае покрай краката, да го обгрижват и т.н. Ами нали детето все ще си покрай него и двойно повече ще го обгрижваш? А и споделената грижа е по-леко да я носиш.

Много бащи всъщност изобщо не споделят никаква грижа, ако трябва да си говорим честно. :mrgreen: А какво значи, че не го разбираш това.. имам предвид, че избора е лесен. Не си влюбена в никой, не можеш да си намериш подходящия мъж, но вече ис на години, в които имаш нужда и потребност вече да имаш дете. Не мисля, че някоя жена се решава на това, за да не й се мотае в краката любовта на живота й, а по-скоро причината е, тази, която аз казвам.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Да станеш татко без ангажименти

Мнениеот Elica » 24 Ное 2016, 14:56

Няма нищо чак толкова лошо или странно, много жени не могат да си намерят партньор, или не успяват да задържат мъж, не ги бива в обвързването, но може да са страхотни майки, защо да се лишат самите те от това и да лишат едно дете също от възможността да се роди на тая земя и да има страхотен живот, само защото нямало да има официален баща.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Да станеш татко без ангажименти

Мнениеот bojo_kolev » 25 Ное 2016, 11:49

Мъж съм и от мъжка гледна точка не мога да си представя, че някъде ще имам дете и няма да мисля за него или няма да искам да помогам с нещо. Вече ако жената реши да няма нищо общо с мен, добре, но поне да ми позволи да познавам детето си, дори и да не сме никакви с нея.
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Да станеш татко без ангажименти

Мнениеот Ваня Стойчева » 25 Ное 2016, 15:15

Не го разбирам и не го приемам това! ПО-добре да се осинови дете, или да бъде поне запознато с баща си, не може после да бъде като дърво без корени!
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Да станеш татко без ангажименти

Мнениеот rabotnata pchela » 25 Ное 2016, 15:41

Абе нека да се размножават хората и да има деца, след като може някой да си роди детенце що да не го направи. Видиш ли по-добре било баща му да е умрял.. егати логиката.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Да станеш татко без ангажименти

Мнениеот Pipilota » 25 Ное 2016, 16:55

Добре де, кои сме ние, че да съдим хората. :roll: Всеки има право да прави каквото си поиска и да си ражда, както го кефи.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Да станеш татко без ангажименти

Мнениеот klara » 26 Ное 2016, 21:22

Има и мъже, които нямат нужда да познават детето си и вършат услугата на жената и после който откъдето е, след като си имат предварителна уговорка. Правиш избор и после живееш с него . Но често животът си прави шеги с нас и ни поставя в ситуации, в които ни припомня по натрапчив начин избора ни.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта