Президентски избори в България - да се смеем или да плачем

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Избори 2011 - Фрамар избира: Президент на България

Мнениеот valiart » 30 Окт 2011, 17:55

Избори всякакви...А готови ли сте да продадете гласа си?
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Избори 2011 - Фрамар избира: Президент на България

Мнениеот qproin » 30 Окт 2011, 20:01

valiart написа:Избори всякакви...А готови ли сте да продадете гласа си?

На мен никой не ми предложи да ми го купи...ама вече няма значение- РОСКО ПРЕЗИДЕНТ
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Избори 2011 - Фрамар избира: Президент на България

Мнениеот valiart » 30 Окт 2011, 22:37

Да ни е честит новият Президент! Ураааа!
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Избори 2011 - Фрамар избира: Президент на България

Мнениеот Violetta » 31 Окт 2011, 00:30

valiart написа:Да ни е честит новият Президент! Ураааа!

Не беше най-доброто предложение,но срещу мънкащия Калфин и бате Серго...
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Търси се президент - президентски избори 2016

Мнениеот fairy » 01 Фев 2016, 15:12

Тази година са президентските избори и вече започнаха подмятанията, пускането на фишеци и изказванията от типа тука има-тука нема. Чувам даже, че Слави Трифонов се гласял. Някои пък спрягат женски имена, което според мен не е лошо. Време е да дойде някоя желязна лейди, че видяхме мъжете каква я забъркаха :grin: . Как мислите, има ли шанс някоя дама да спечели народното внимание и на какво трябва да заложи тя? Знаем ли какъв искаме да е нашият президент? Ние ли всъщност го избираме или и тук схемите от изборите сработват?
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Търси се президент - президентски избори 2016

Мнениеот Alex_mor » 01 Фев 2016, 16:00

Всъщност президента, освен да се ръкува с Обама друго не прави, тъй че е горе долу все тая кой ще е президента, все ще е политически ориентиран, а там всички са на принципа "хвани единия удари другия". Няма кво да се възлагат големи надежди на пророкуването на Ванга, че жена ще дойде и ще спаси България, особено пък що се отнася до президентски избори.
За Слави Трифонов отдавна се спряга, че ще влиза в политиката, но толкова време не го е направил, не ми се вярва сега да го направи.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Търси се президент - президентски избори 2016

Мнениеот analizatorka » 01 Фев 2016, 16:20

Че нищо не зависи от президента, не зависи, но не съм съгласна да е като досегашния! По-голяма излагация не е било! Време е някоя кадърна жена да стане президент, че аман от тъпи муцуни! Жените са по-дипломатични и не се влияят толкова от егото си.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Търси се президент - президентски избори 2016

Мнениеот asdddwww » 01 Фев 2016, 16:37

analizatorka написа:Че нищо не зависи от президента, не зависи, но не съм съгласна да е като досегашния! По-голяма излагация не е било! Време е някоя кадърна жена да стане президент, че аман от тъпи муцуни! Жените са по-дипломатични и не се влияят толкова от егото си.

Точно така, ето, пример може да е ни е Ангела Меркел, няма по-голяма и по-дипломатична жена от нея е-в-а-л-а!!!
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Търси се президент - президентски избори 2016

Мнениеот Lili_pili » 01 Фев 2016, 17:59

asdddwww написа:
analizatorka написа:Че нищо не зависи от президента, не зависи, но не съм съгласна да е като досегашния! По-голяма излагация не е било! Време е някоя кадърна жена да стане президент, че аман от тъпи муцуни! Жените са по-дипломатични и не се влияят толкова от егото си.

Точно така, ето, пример може да е ни е Ангела Меркел, няма по-голяма и по-дипломатична жена от нея е-в-а-л-а!!!

:dreads: Всички се радваме на нейните постижения, особено изнасилените германки съм сигурна, че стават и лягат с благословия за нея. Ако дойде някоя такава жена и ние доста ще се забавляваме. :jumpeveryone:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Търси се президент - президентски избори 2016

Мнениеот zagrijena » 02 Фев 2016, 12:52

Lili_pili написа:
asdddwww написа:
analizatorka написа:Че нищо не зависи от президента, не зависи, но не съм съгласна да е като досегашния! По-голяма излагация не е било! Време е някоя кадърна жена да стане президент, че аман от тъпи муцуни! Жените са по-дипломатични и не се влияят толкова от егото си.

Точно така, ето, пример може да е ни е Ангела Меркел, няма по-голяма и по-дипломатична жена от нея е-в-а-л-а!!!

:dreads: Всички се радваме на нейните постижения, особено изнасилените германки съм сигурна, че стават и лягат с благословия за нея. Ако дойде някоя такава жена и ние доста ще се забавляваме. :jumpeveryone:


Меркел не е президент, а канцлер, т.е. като наш Бойко Б. Техният президент е само с представителни функции, затова нито го виждаме, нито чуваме. Поне не се излага човека :grin: . Аз искам президента ни да е като Путин!
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

ПредишнаСледваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта