Мога ли да откажа дъщеря ми от колите, кафетата и енергиините напитки?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Мога ли да откажа дъщеря ми от колите, кафетата и енергиините напитки?

Мнениеот Ваня Стойчева » 15 Ное 2016, 15:19

Питайте я направо какво мисли за състоянието си, дали го приема или не, харесва ли й да бъде жената с памперса, или иска да бъде сексапилна и красива млада дама. А що се отнася до нездравословния й начин на живот, може би е време да обърнете по-сериозно внимание на това с какво се храни и какво иска за бъдещето си. Не може да остане здрава дълго време с този си режим. Вие изобщо говорите ли с нея и как протичат разговорите ви?
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Мога ли да откажа дъщеря ми от колите, кафетата и енергиините напитки?

Мнениеот mix_twix » 15 Ное 2016, 15:48

Сподели пред приятелите й, че носи памперс, това ще й е достатъчно да спре. :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Мога ли да откажа дъщеря ми от колите, кафетата и енергиините напитки?

Мнениеот sansa » 15 Ное 2016, 16:16

lussy написа:Опитайте се вкъщи да я привлечете с по-здравословна храна и говорете с нея. Като отиде да учи студентка, няма ли да й е неудобно с тия памперси?


Тя необича здравословната храна, защото не и е всусна. Иска да яде само вкусни за нея храни. Няма как да я превлека. Ако и дам да яде нещо полезно тя ще го хвърли в кофата. Говорила съм с нея, че живее нездравословно, но тя не приема този факт и продължава същия начин на живот.

Тя е свикнала да прави каквото иска и трудно може да се притесни от нещо и да и стане неудобно.
sansa
 
Мнения: 7
Регистриран на: 12 Ное 2016, 20:41

Re: Мога ли да откажа дъщеря ми от колите, кафетата и енергиините напитки?

Мнениеот mix_twix » 15 Ное 2016, 16:19

sansa написа:
lussy написа:Опитайте се вкъщи да я привлечете с по-здравословна храна и говорете с нея. Като отиде да учи студентка, няма ли да й е неудобно с тия памперси?


Тя необича здравословната храна, защото не и е всусна. Иска да яде само вкусни за нея храни. Няма как да я превлека. Ако и дам да яде нещо полезно тя ще го хвърли в кофата. Говорила съм с нея, че живее нездравословно, но тя не приема този факт и продължава същия начин на живот.

Тя е свикнала да прави каквото иска и трудно може да се притесни от нещо и да и стане неудобно.

Значи я оставяш да се излага, девойката по памперс. Да ти акжа, аз съм на 28 години и излизам понякога с момичета на възрастта на дъщеря ти, не си представям някоя да ми се облещи по бебешки гащи, направо ще я изпратя у тях да си пие колата. Да помисли дали иска да е секси или иска да е оная лудата с памперсите. АКо трябва я прати да чете какво сме писали във форума и да се осъзнае.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Мога ли да откажа дъщеря ми от колите, кафетата и енергиините напитки?

Мнениеот sansa » 15 Ное 2016, 16:21

Ваня Стойчева написа:Питайте я направо какво мисли за състоянието си, дали го приема или не, харесва ли й да бъде жената с памперса, или иска да бъде сексапилна и красива млада дама. А що се отнася до нездравословния й начин на живот, може би е време да обърнете по-сериозно внимание на това с какво се храни и какво иска за бъдещето си. Не може да остане здрава дълго време с този си режим. Вие изобщо говорите ли с нея и как протичат разговорите ви?


Разбира се, че говорим но не винаги. Доста често тя говори по телефона и не говори с мен.
Разговорите са ни кратки.
sansa
 
Мнения: 7
Регистриран на: 12 Ное 2016, 20:41

Re: Мога ли да откажа дъщеря ми от колите, кафетата и енергиините напитки?

Мнениеот Lili_pili » 15 Ное 2016, 16:28

Оф, много неприятно! :( Дано да се оправи по-скоро и да й влезе в главата, че това не е добре за нея.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Мога ли да откажа дъщеря ми от колите, кафетата и енергиините напитки?

Мнениеот sansa » 15 Ное 2016, 16:31

mix_twix написа:
sansa написа:
lussy написа:Опитайте се вкъщи да я привлечете с по-здравословна храна и говорете с нея. Като отиде да учи студентка, няма ли да й е неудобно с тия памперси?


Тя необича здравословната храна, защото не и е всусна. Иска да яде само вкусни за нея храни. Няма как да я превлека. Ако и дам да яде нещо полезно тя ще го хвърли в кофата. Говорила съм с нея, че живее нездравословно, но тя не приема този факт и продължава същия начин на живот.

Тя е свикнала да прави каквото иска и трудно може да се притесни от нещо и да и стане неудобно.

Значи я оставяш да се излага, девойката по памперс. Да ти акжа, аз съм на 28 години и излизам понякога с момичета на възрастта на дъщеря ти, не си представям някоя да ми се облещи по бебешки гащи, направо ще я изпратя у тях да си пие колата. Да помисли дали иска да е секси или иска да е оная лудата с памперсите. АКо трябва я прати да чете какво сме писали във форума и да се осъзнае.


Не съм я накарала насила да ходи с памперс, но иначе без него ще е по-зле и ще се излага повече, когато направи белята.
Тя е на мнение, че мъжа трябва да хареса жената, каквато е иначе ще седи без гадже. Тя вярва в любовта от пръв поглед.
Ще и покажа темата.
sansa
 
Мнения: 7
Регистриран на: 12 Ное 2016, 20:41

Re: Мога ли да откажа дъщеря ми от колите, кафетата и енергиините напитки?

Мнениеот Lili_pili » 15 Ное 2016, 16:42

Любов от пръв поглед, но всички искаме секс. Той може да я хареса, но няма да му е приятно, че си има бебе, вместо жена, която да има сексапил. Особено, ако причината е толкова тъпа просто е безсмислено! А и най-малкото трябва да се консултира с лекар, това е сериозен проблем, който не бива да бъде пренебрегнат. Има толкова опции да се справи с това, медицината е напреднала страшно много. Да си призная, не мога да повярвам, че има такова момиче изобщо! Малко по-голяма съм от дъщеря ви, но изобщо не мога да си представя, как ще се наливам с вредни неща, ще се изпускам и ще ходя с памперс и то само от инат. При положение, че вие сте и обърнали внимание, вместо да е благодарна, че искате да помогнете... :banghead: :banghead: :banghead:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Мога ли да откажа дъщеря ми от колите, кафетата и енергиините напитки?

Мнениеот zagrijena » 15 Ное 2016, 21:57

Точно в тези години децата са вироглави и мислят, че те знаят най-добре. Докато не се убеди сама, няма как да й влеете акъл в главата. Ще се усети след време, но може и да е късно.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Мога ли да откажа дъщеря ми от колите, кафетата и енергиините напитки?

Мнениеот miron » 16 Ное 2016, 11:48

zagrijena написа:Точно в тези години децата са вироглави и мислят, че те знаят най-добре. Докато не се убеди сама, няма как да й влеете акъл в главата. Ще се усети след време, но може и да е късно.

Аха, като си съсипе тялото, ще установи, че е било безсмислено. Не си обяснявам, как може да виждаш, че имаш проблем и да го пренебрегваш, това не е само "козметичен" проблем, а явно е сериозен здравословен проблем.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

ПредишнаСледваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта