Къде по света бихте искали да отидете?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Къде по света бихте искали да отидете?

Мнениеот Lollipop » 18 Ное 2016, 15:26

Нещо съм мечтателски настроена и разглеждах едни страхотни снимки, та се замислих - къде ли бих искала да отида! Мечтая си да отида да посетя пирамидите в Египет, както и да се разходя из някоя африканска савана, да видя лъвовете и слоновете в естествената им среда, да видя любимото си животно на живо! :heartbeating:
giraffe4 - Копие.jpg
giraffe4 - Копие.jpg (40.92 KiB) Прегледано 2705 пъти

Пожелавам си някой ден да успея да сбъдна мечтите си! А вие къде бихте искали да отидете по целия свят? :grouphug:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Къде по света бихте искали да отидете?

Мнениеот Грохот » 18 Ное 2016, 15:55

От години мечтая да отида в Австралия. Гледах един австралийски филм и оттам ми е тръпката - красиво, диво, топло. Само за мен :wink: !
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Къде по света бихте искали да отидете?

Мнениеот silver933 » 18 Ное 2016, 16:21

Грохот написа:От години мечтая да отида в Австралия. Гледах един австралийски филм и оттам ми е тръпката - красиво, диво, топло. Само за мен :wink: !

Ако не броим, че на всяка крачка може да срещнеш нещо отровно си е доста зарибяващо, да!
Аз съм по-традиционен и скучен, бих искал да посетя Южна Корея! Много ми харесват стградите, как светът им е толкова модерен, толкова готин! Много сме далеч от него, и в същото време въпреки модата, там всички са толкова привързани към морал и традиции!
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Къде по света бихте искали да отидете?

Мнениеот S_Milenska » 18 Ное 2016, 16:41

Бих искала да отида в Италия, Испания, Португалия, тези топлите страни!
Също така бих искала да се докосна до историята и различния свят в Индия...
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Къде по света бихте искали да отидете?

Мнениеот penny » 18 Ное 2016, 17:16

Искам да посетя всяка една държава :lol: . Навсякъде ще ми е интересно и любопитно. Но в класацията ми първо са Сингапур, Тайланд и Малайзия. Екзотиката ме влече.
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Къде по света бихте искали да отидете?

Мнениеот Malina » 18 Ное 2016, 17:25

И аз съм ориентирана към Индия, много ми харесват цветовете и изобщо цветния им живот, та с радост бих посетила това местенце!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Къде по света бихте искали да отидете?

Мнениеот Harmony » 21 Ное 2016, 11:15

Аз искам в Италия да отида. Толкова много история и чудни местенца има там, че сигурно години няма да ми стигнат да ги разгледам :lol: .
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Къде по света бихте искали да отидете?

Мнениеот dinkog » 22 Ное 2016, 15:52

Harmony написа:Аз искам в Италия да отида. Толкова много история и чудни местенца има там, че сигурно години няма да ми стигнат да ги разгледам :lol: .

Ще отидеш няколко пъти! :mrgreen:
За мен цел е да отида в САЩ и да се завъртя към Хавай. :rockout:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Къде по света бихте искали да отидете?

Мнениеот Pipilota » 22 Ное 2016, 16:45

Да ви кажа, в Хавай и аз бих отишла! :) Изобщо такива едни морски места много ме привличат, също в Африка, да се порадвам на някоя красива савана, нощ в пустинята, залез, пирамидите... май по-скоро ще ида в Африка, и тъй като това е мечта и няма да се страхувам от болести - ще я обиколя цялата. :mrgreen:
Също бих отишла и из арабските страни в близкия изток, но по-луксозните им местенца. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Къде по света бихте искали да отидете?

Мнениеот Yunona » 22 Ное 2016, 17:31

Оох, къде ли не бих искала да отида!! :)
Следващата ми дестинация ще бъде Рим. Не съм била във Вечния град, а ми е много стара мечта.
Мечтая си да видя природата на Южна Америка, Австралия и Нова Зеландия, историята в Египет, Петра иии хаджийка искам също да стана.... :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта