Каква вода давате на детето си?

От кърменето, през захранването, до храненето на детето, полезни и вредни храни, рецепти

Re: Каква вода давате на детето си?

Мнениеот сиско » 10 Ное 2011, 15:19

всеки сам си преценява кое е най-доброто за детето му :)
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Каква вода давате на детето си?

Мнениеот Devora » 08 Фев 2012, 10:52

В първите месеци давах преварена вода , но след това минахме на девин розовия етикет..така сме си свикнали да я наричаме :D
Devora
 
Мнения: 43
Регистриран на: 08 Фев 2012, 09:08

Re: Каква вода давате на детето си?

Мнениеот teddy » 21 Мар 2012, 17:59

До годинката съм преварявала водичката на дъщеря си, а след това започнахме да купуваме изворна. Вода от чешмата не смея да й давам. Дори и ние не пием, а купуваме големи бутилки минерална вода и така... Като гледам какви боклуци се събират в мрежичката на батерията, как да я пием.
teddy
 
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Мар 2012, 13:14

Re: Каква вода давате на детето си?

Мнениеот nadya » 22 Мар 2012, 10:02

Никой вкъщи не пие вода от чешмата - редуваме изворна с минерална. По едно време използвахме кана на Брита, но като видях колко бързо почернява филтъра и се отказах...
nadya
 
Мнения: 53
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:10

Re: Каква вода давате на детето си?

Мнениеот Margo » 22 Мар 2012, 14:43

Преди време ми направи впечатление, че едни познати дават на детето си трапезна вода на Хип. Някой давал ли е от тази водичка на бебето си и какво я прави по различна от нормалната минерална или изворна вода за бебета?
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Каква вода давате на детето си?

Мнениеот Snejna » 15 Яну 2015, 14:40

Margo написа:Преди време ми направи впечатление, че едни познати дават на детето си трапезна вода на Хип. Някой давал ли е от тази водичка на бебето си и какво я прави по различна от нормалната минерална или изворна вода за бебета?

Предполагам, че само името ѝ е по-различно, нищо друго.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Каква вода давате на детето си?

Мнениеот Lollipop » 15 Яну 2015, 18:07

Изворна или минерална, когато беше по-малко му давах преварена изворна вода, а вече му давам дори филтрирана вода от чешмата. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Каква вода давате на детето си?

Мнениеот Slavena » 19 Яну 2015, 18:18

Пием вода от чешмата като минава през филтрирана кана, мисля, че е приемлив избор. :)
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Каква вода давате на детето си?

Мнениеот Harmony » 20 Яну 2015, 11:17

По празниците бяхме при майка ми и тя пие вода от чешмата, опитах я и странното е, че много се доближава до вкуса на минералната, което е странно, понеже не живеем далеч от нея, но при нас е ужасно варовита водата и с отвратителен вкус. Вкъщи си пием минерална и я сменяме с изворна, за кана не съм се замисляла, може би ще е приемлив вариант. :?
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Каква вода давате на детето си?

Мнениеот S_Milenska » 20 Яну 2015, 12:28

Harmony написа:По празниците бяхме при майка ми и тя пие вода от чешмата, опитах я и странното е, че много се доближава до вкуса на минералната, което е странно, понеже не живеем далеч от нея, но при нас е ужасно варовита водата и с отвратителен вкус. Вкъщи си пием минерална и я сменяме с изворна, за кана не съм се замисляла, може би ще е приемлив вариант. :?

Възползвайте се тази седмица - промоция в Кауфланд, аз довечета ще ходя да си купя кана, защото старата ми я взех от едни познати, които пък точно през тях трявбаше да поръчваме филтри и много ангажиращо и спрях да я ползвам.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

ПредишнаСледваща

Назад към Хранене и захранване

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта