Тинктурата от дяволски нокът предизвиква ли киселини?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Тинктурата от дяволски нокът предизвиква ли киселини?

Мнениеот penelopa » 21 Ное 2016, 22:03

Майка ми има артрит и е решила да пробва да се лекува с билката дяволски нокът. Има различни форми - като крем, таблетки, капсули, тинктура. Обаче не е само едно - страда и от жлъчка. Един от страничните ефекти при приема на дяволски нокът е получаването на киселини. Някой пил ли е тази билка и появявали ли са се странични ефекти от нея? Коя от формите да избере, за да не се получат киселини? Дали ако я приема като тинктура ще се получи този неприятен резултат?
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Тинктурата от дяволски нокът предизвиква ли киселини?

Мнениеот mangusta » 22 Ное 2016, 09:15

Аз съм го пила за усилване на апетита и проблеми със стомаха и изхождането. Има нещо вярно за киселините, но при мен бяха леки и ги издържах. Приемах билката на капсули. При друг може и да са по-силни киселините, зависи.
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Тинктурата от дяволски нокът предизвиква ли киселини?

Мнениеот Fancy » 22 Ное 2016, 10:19

Според мен при тинктурата може да го няма този ефект с киселините, все пак няколко капки се сипват. При другите форми е по-концентрирано сякаш.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Тинктурата от дяволски нокът предизвиква ли киселини?

Мнениеот MGB » 22 Ное 2016, 12:05

Щом се оплаква от артрит, не е ли по-добре да ползва дяволския нокът като крем? Така мисля, че ще има по-голямо въздействие - маже проблемното място, кремът попива и действа.
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24


Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron