Опасен ли е гел лака?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Опасен ли е гел лака?

Мнениеот Malina » 23 Ное 2016, 11:59

Преди ходех редовно, но напоследък не. Свалянето не ми харесва, че е с търкане, което допълнително унищожава нокътя и лакирането иска изпиляване... иначе да, изглежда красиво, но дали саи струва, още не мога да реша. Но за удобството няма две мнения!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Опасен ли е гел лака?

Мнениеот qwerryyy » 23 Ное 2016, 13:24

В салона, в който ходя ни дават такива ръкавици преди да се "опече" лака, наистина това изтъркване ме притеснява най-много, защото ноктите ми доста изтъняха. Yunona, с какви масла се мажеш и усещаш ли подобрение?
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Опасен ли е гел лака?

Мнениеот Yunona » 23 Ное 2016, 14:47

qwerryyy написа:В салона, в който ходя ни дават такива ръкавици преди да се "опече" лака, наистина това изтъркване ме притеснява най-много, защото ноктите ми доста изтъняха. Yunona, с какви масла се мажеш и усещаш ли подобрение?


Взех си масло за кожички и нокти с манго на българската фирма "Стар Нейлз". Рано е да се каже дали има ефект, едва от няколко дни го ползвам.
Голямата ми дъщеря е много доволна от него, дано и на мен ми подхрани малко ноктите. Чудеса не очаквам, все пак нокътят е мъртво рогово образувание, но пък ако се подхрани нокътното легло, ще израства по-здрав нокът. На това разчитам.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Опасен ли е гел лака?

Мнениеот valensiq » 24 Ное 2016, 15:28

Не се притеснявам изобщо и дори от както ходя на гел лак ноктите ми спряха да се чупят и станаха по-дълги. Изобщо нямам никакви притеснения и всеки месец си правя маникюр
Аватар
valensiq
 
Мнения: 159
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:39

Re: Опасен ли е гел лака?

Мнениеот Nightmare » 25 Ное 2016, 12:24

Като се съчетава ползването на подобен лак с грижа за ноктите и ръцете пораженията няма да са толкова големи и страшни. Всичко е в мярката.
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Опасен ли е гел лака?

Мнениеот Ваня Стойчева » 25 Ное 2016, 15:13

Не го мисля, ходя редовно на гел лак и съм доволна, през няколко месеца си правя почивка.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Опасен ли е гел лака?

Мнениеот klara » 26 Ное 2016, 21:57

ЗАщо се предпочита гел лака пред обикновения? Само защото издържа по-дълго време ли? Като е вреден не го слагайте :mrgreen: . Аз не се лакирам и си нямам и представа от тези работи.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Опасен ли е гел лака?

Мнениеот nefertiti » 19 Дек 2016, 15:38

klara заради по-голямата издръжливост от лакиране до лакиране, но също и заради блясъка, който с обикновен лак не е същия.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Опасен ли е гел лака?

Мнениеот Guppy » 04 Яну 2017, 14:50

klara написа:ЗАщо се предпочита гел лака пред обикновения? Само защото издържа по-дълго време ли? Като е вреден не го слагайте :mrgreen: . Аз не се лакирам и си нямам и представа от тези работи.

Тогава защо се намесваш,. след като не се лакираш?
гел лака има много предимства, нокътя не се чупи толкова, изглежда и стои много по-добре от обикновения лак, всичко е по-различно и е в милион пъти по-добре и си струва труда, който се полага за този лак. Едно обикновено лакиране, ако е направено от маникюрист няма да излезе много по-евтино от гел лака, а ще е трайно само 3 дни в идеален вид, което е неприемливо и като цена.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Опасен ли е гел лака?

Мнениеот lussy » 05 Яну 2017, 12:50

nefertiti написа:klara заради по-голямата издръжливост от лакиране до лакиране, но също и заради блясъка, който с обикновен лак не е същия.


Значи суетата на първо място, пък дали е вреден или не кой го интересува :lol: .
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта