Какво вършат мъжете ви вкъщи?!

Re: Какво вършат мъжете ви вкъщи?!

Мнениеот elena.antonova » 24 Ное 2016, 18:20

Slavena написа:Ми то не е работа на мъжете да помагат вкъщи това трябва да го правят жените, ако една жена иска да задаржи някой мъж при себе си трябва да е готова да изпълнява желанията му и да подържа къщата спретната и подредена. не може да се иска от мъжете да готвят и 4истят, това е обидно за мажа. аз не искам един ден да дам сина си на някоя жена, която да е мързелана, жената трябва да е домакиня, дори и да работи.


:banghead: ама то от такива жени ни идват проблемите!!!
elena.antonova
 
Мнения: 3
Регистриран на: 01 Апр 2016, 13:52

Re: Какво вършат мъжете ви вкъщи?!

Мнениеот elena.antonova » 24 Ное 2016, 18:21

Локумът написа:Е, кво - перем чистим гладим готвим, всичко, което се налага. :mrgreen: Не бъзикам се, аз съм скаран с кухнята, в това помещение не влизам, взел съм на жената всякакви уреди и съм й казала да не ме занимава, имаме миална, всичко на всичко мятам там тенджерите и чиниите, имаме сушилня+ пералня, та общо взето дрехите сами си се перат и сушат. Остава едното готвене, ама нямам голям талант. За прахосмукачене имаме от тея машинки дето сами си обикалят. Общо взето съм на мнение, че като няма да върша нищо, поне да има достатъчно техника, която сама да си чисти, за да няма мрънкане после.

:+1: и това е опция
elena.antonova
 
Мнения: 3
Регистриран на: 01 Апр 2016, 13:52

Re: Какво вършат мъжете ви вкъщи?!

Мнениеот Monika_Spasova » 25 Ное 2016, 10:20

Никога не съм била с мъж, който да полага усилия за почистването. Дори и да живее сам и да си поддържа дома, в момента, в който се завърти жена там и той забравя, че може да прави нещо... :roll: Все намират начин да се скатаят, явно им е в природата да се измъкват от домашните задължения.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Какво вършат мъжете ви вкъщи?!

Мнениеот analizatorka » 25 Ное 2016, 11:14

Наистина забравят :lol: , все едно като има жена по презумпция тя трябва да я свърши тази работа. Моят само ремонтира разни работи, което се случва веднъж на два месеца да кажем :lol: . Било крушка, или някоя брава, уред.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Какво вършат мъжете ви вкъщи?!

Мнениеот fawla » 25 Ное 2016, 11:41

analizatorka написа:Наистина забравят :lol: , все едно като има жена по презумпция тя трябва да я свърши тази работа. Моят само ремонтира разни работи, което се случва веднъж на два месеца да кажем :lol: . Било крушка, или някоя брава, уред.

Е у вас постоянно ли има счупено нещо? :mrgreen: защото яденето е по три пъти на ден...
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Какво вършат мъжете ви вкъщи?!

Мнениеот rabotnata pchela » 25 Ное 2016, 16:08

Доволна съм от моите, седят и красят къщата, да са ми живи и здрави! :mrgreen: Отглеждам трима такива, в три поколения, иде ми да си прережа вените с тях, играем си на котка и мишка. Учудващото е, че най-големият е най-мързелив, другия подхваща от време на време нещо - пере и мие чинии,когато на жена му (т.е. на мен) й писне. Третото, милото още казва "мамооо, ква съм шматка, изсипах си супата!" :mrgreen: като цяло... чудо.. :) много ми помагат. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: намират ми работа.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какво вършат мъжете ви вкъщи?!

Мнениеот Pipilota » 25 Ное 2016, 16:53

rabotnata pchela написа:Доволна съм от моите, седят и красят къщата, да са ми живи и здрави! :mrgreen: Отглеждам трима такива, в три поколения, иде ми да си прережа вените с тях, играем си на котка и мишка. Учудващото е, че най-големият е най-мързелив, другия подхваща от време на време нещо - пере и мие чинии,когато на жена му (т.е. на мен) й писне. Третото, милото още казва "мамооо, ква съм шматка, изсипах си супата!" :mrgreen: като цяло... чудо.. :) много ми помагат. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: намират ми работа.

Добре си се наредила и ти... поне като Локумът да вземат да се бръкнат и да инвестират в това почистване. У нас е същата работа, стоят и ми хубавеят, но взех да ги строявам, казала съм им, че ако продължават така и аз ще почна като тях и ще мизерстваме. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какво вършат мъжете ви вкъщи?!

Мнениеот klara » 26 Ное 2016, 21:32

Едва ли ще се трогнат :lol: . И аз съм го правила този номер, но не се втурнаха много. И аз не издържах да гледам мръсно и неизчистено :cry: .
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Какво вършат мъжете ви вкъщи?!

Мнениеот Jully » 29 Ное 2016, 17:26

klara написа:Едва ли ще се трогнат :lol: . И аз съм го правила този номер, но не се втурнаха много. И аз не издържах да гледам мръсно и неизчистено :cry: .

Трябва да си по-упорита! :mrgreen:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Какво вършат мъжете ви вкъщи?!

Мнениеот penelopa » 29 Ное 2016, 23:47

С наставления и мрънкане не стават нещата или започват да не действат след време :mrgreen: . Научават се да не те слагат в ушите си, как го постигат не знам.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron