Миришат ми краката какво да направя?

Миришат ми краката какво да направя?

Мнениеот mix_twix » 23 Ное 2016, 15:51

От доста време ми миришат краката, но напоследък имам чувството, че смърдят и дори с обувки. Вече взех да избягвам дори да ходя по гостита или да каня някой у нас, веднага след прибиране от работа, ей така да го замъкна вкъщи. Краката ми все като смърдят ми е много притеснително. :roll:
Та приемам идеи как да се отърва от ужааааасната миризма на краката ми, защото вече усещам, че ще почнат хората и като съм, обут да ме избягват. Па ако завали и един дъжд ми намокри краката, мога спокойно да бъда използван за биологично оръжие. :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Миришат ми краката какво да направя?

Мнениеот Lili_gagarin » 23 Ное 2016, 16:14

Вземи си пудра за краката и някакъв крем, аз съм доволен от продуктите на орифлейм и с тях ми се подобри хигиената. Също така може да си почистваш обувките със спирт и да ги переш често.
Ако имаш съмнения за гъбички, вечер си накисвай краката във вана с оцет, вода и сода за хляб и стой така около 20 минути.
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Миришат ми краката какво да направя?

Мнениеот asdddwww » 23 Ное 2016, 17:00

Ще ти се стори смешно, но пиши в нета мистър дезодорант и си го поръчай. Пудра за 3 лева, супер ефикасна, и аз преди смърдях яко, но сега вечер се прибирам, мия си краката, поръсвам вътре обувките с пудрата всяка сутрин и се обувам. Не пропускай да си миеш краката вечер и с тая пудра няма да имаш никакви проблеми!
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Миришат ми краката какво да направя?

Мнениеот pitanka » 24 Ное 2016, 09:57

И аз имам този проблем и съм забелязала, че идва от обувките. Отвътре като не се перат стелките или самите обувки не се перат и почистват и започва да мирише. Задължително и аз слагам пудра, иначе като ми се изпотят краката и после миризмата е невъобразима.
pitanka
 
Мнения: 111
Регистриран на: 19 Юли 2016, 15:40

Re: Миришат ми краката какво да направя?

Мнениеот Lili_pili » 24 Ное 2016, 10:34

От обувките - да, но не вярвам, че пранаето им е от такова значение. Имам зимни ботуши, велурени, никога не съм ги прала (а и как да изпера ботуш?!), краката ми изобщо не миришат вътре, изобщо! Купих си напролет едни обувки, бяха от някакъв плат, не бяха китайски - матстар, но така дами се вмирисаха краката, след като се намокриха в дъжда на другия ден ме беше срам да отида на работа, такава смрад, самата аз усещах! Изхвърлих обувките и си взех други, без да правя нищо и никакви процедури с краката си те спряха да миришат в момента, в който спрях да нося въпросните обувки.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Миришат ми краката какво да направя?

Мнениеот Локумът » 24 Ное 2016, 11:22

И аз съм ги търкал със сода и е имало ефект, ама най-добре да си намериш някоя пудра, която да абсорбира влагата и да не ти се потят краката и да не смърдят, избирай си и обувки, от които си забелязал че по-малко ти миришат краката.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Миришат ми краката какво да направя?

Мнениеот tani05 » 24 Ное 2016, 14:09

Здравейте!
Билката пелин е много полезна, правете си топли бани на краката с нея всеки ден, докато отстраните проблема и мажете с крем здраве.
tani05
 
Мнения: 22
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:16

Re: Миришат ми краката какво да направя?

Мнениеот balsam » 24 Ное 2016, 14:40

Не знаех, че пелинът помага за този проблем. Благодаря за информацията!
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Миришат ми краката какво да направя?

Мнениеот vasil.mitrov » 24 Ное 2016, 22:54

Предлагам пудра против мирис на крака и обувки.Само за три дни миризмите изчезват за винаги.Помогнал съм на стотици хора.Пудрата няма аналог.Ако ми имате доверие имеила ми е mitrov53@ABV.g2g
vasil.mitrov
 
Мнения: 2
Регистриран на: 24 Ное 2016, 22:42

Re: Миришат ми краката какво да направя?

Мнениеот vasil.mitrov » 24 Ное 2016, 22:58

Предлагам пудра против мирис на крака и обувки.Само за три дни миризмите изчезват за винаги.Помогнал съм на стотици хора.Пудрата няма аналог.Ако ми имате доверие имеила ми е mitrov53@ABV.bg
vasil.mitrov
 
Мнения: 2
Регистриран на: 24 Ное 2016, 22:42

Следваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с кожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта