Суеверни ли са жените?

Re: Суеверни ли са жените?

Мнениеот Devora » 08 Фев 2012, 15:51

Не мога да кажа,че съм много суеверна..но близките ми хора са много много суеверни... и честно казано ми е много по-странно да видя мъж суеверен :)
Devora
 
Мнения: 43
Регистриран на: 08 Фев 2012, 09:08

Re: Суеверни ли са жените?

Мнениеот southern_sun » 08 Фев 2012, 16:14

Devora написа:Не мога да кажа,че съм много суеверна..но близките ми хора са много много суеверни... и честно казано ми е много по-странно да видя мъж суеверен :)

Мда това е по скоро присъщо за жените, но повярвайте ми мъжете не падат по-долу и в това отношение.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Суеверни ли са жените?

Мнениеот Pipilota » 18 Ное 2014, 10:26

Жените наистина са много суеверни, аз съм една от малкото жени около мен,които не вярват в подобни суеверия. Имам приятелки,които не минават под табели, внимават с кой крак ще се качат в колата, пазят си последната цигара :lol: детска история, не разбирам каква е нуждата на жените да вярват в суеверия
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Суеверни ли са жените?

Мнениеот Malina » 04 Дек 2014, 11:11

Суеверността ми се вижда малко глупост, не знам защо зрели и умни хора се поддават на подобна провокация! :roll:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Суеверни ли са жените?

Мнениеот Malina » 04 Дек 2014, 11:11

Суеверността ми се вижда малко глупост, не знам защо зрели и умни хора се поддават на подобна провокация! :roll:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Суеверни ли са жените?

Мнениеот S_Milenska » 05 Дек 2014, 12:51

Със сигурност повечето са. Днес сутринта сядам и си отварям фейсбука, там виждам съобщение от типа на "препрати на 20 човека и виж какво ще ти се случи", разбира се изпратено от жена. :) Това беше единственото, което прочетох от цялото писание хахах
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Суеверни ли са жените?

Мнениеот Burborino » 05 Дек 2014, 13:27

Според мен за суеверието няма пол. Аз познавам и суеверни мъже и суеверни жени. Честно казано винаги съм се чудила как може един трезво мислещ човек да е суеверен. Аз не съм изобщо. Ама грам.
Имам приятелка, която не казваше датите за изпитите си, каза, че като забременее ще го пази в тайна докато може, не било хубаво хората да се женят през 2013 година (?! :geek: )
Това е ужасно нещо, представете си колко са стресирани тези хора! :?
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Суеверни ли са жените?

Мнениеот Snejna » 05 Дек 2014, 14:53

Burborino написа:Според мен за суеверието няма пол. Аз познавам и суеверни мъже и суеверни жени. Честно казано винаги съм се чудила как може един трезво мислещ човек да е суеверен. Аз не съм изобщо. Ама грам.
Имам приятелка, която не казваше датите за изпитите си, каза, че като забременее ще го пази в тайна докато може, не било хубаво хората да се женят през 2013 година (?! :geek: )
Това е ужасно нещо, представете си колко са стресирани тези хора! :?

Това момиче как живее спокойно? Ако имам толкова страхове и суеверия сигурно ще откача от напрежение :shock:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Суеверни ли са жените?

Мнениеот Malina » 13 Юли 2015, 16:25

Така е, няма значнение жена ли е мъж ли е, имах едни познат беше ужасно суеверен чак беше плашещо! не знам как може да се живее постоянно с такова напрежение!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Суеверни ли са жените?

Мнениеот mimeto90 » 14 Юли 2015, 10:32

Malina написа:Така е, няма значнение жена ли е мъж ли е, имах едни познат беше ужасно суеверен чак беше плашещо! не знам как може да се живее постоянно с такова напрежение!

И аз не си го представям, днес станах свидетел на много странна гледка, излизам от магазина и виждам един огромен мъж как пъди една черна маца :mrgreen: :mrgreen: Не успях да издържа и се разсмях, апък с какво неодобрение ме погледнаха, не мога да ви изкажа :lol: :lol: :lol:
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта