Суеверни ли са жените?

Re: Суеверни ли са жените?

Мнениеот Mon_ton » 14 Юли 2015, 11:10

mimeto90 написа:
Malina написа:Така е, няма значнение жена ли е мъж ли е, имах едни познат беше ужасно суеверен чак беше плашещо! не знам как може да се живее постоянно с такова напрежение!

И аз не си го представям, днес станах свидетел на много странна гледка, излизам от магазина и виждам един огромен мъж как пъди една черна маца :mrgreen: :mrgreen: Не успях да издържа и се разсмях, апък с какво неодобрение ме погледнаха, не мога да ви изкажа :lol: :lol: :lol:

hхахахахах наистина ли?! Винаги ми е било странно, когато някой възрастен се държи по такъв начин, дете разбирам, но голям човек и аз сигурно щях да му се изсмея :lol:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Суеверни ли са жените?

Мнениеот donni » 14 Юли 2015, 13:17

Mon_ton написа:
mimeto90 написа:
Malina написа:Така е, няма значнение жена ли е мъж ли е, имах едни познат беше ужасно суеверен чак беше плашещо! не знам как може да се живее постоянно с такова напрежение!

И аз не си го представям, днес станах свидетел на много странна гледка, излизам от магазина и виждам един огромен мъж как пъди една черна маца :mrgreen: :mrgreen: Не успях да издържа и се разсмях, апък с какво неодобрение ме погледнаха, не мога да ви изкажа :lol: :lol: :lol:

hхахахахах наистина ли?! Винаги ми е било странно, когато някой възрастен се държи по такъв начин, дете разбирам, но голям човек и аз сигурно щях да му се изсмея :lol:

Божичко, какво им става на тези мъже, твърде много прихващат от половинките си или от майките си :roll: не знам точно :roll:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Суеверни ли са жените?

Мнениеот Malina » 04 Авг 2015, 14:14

Не мисля, че прихващат от някоя жена, просто са си такива. Зависи от възпитанието в семейството, пък и от приятелите!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Суеверни ли са жените?

Мнениеот Lyomi » 27 Яну 2017, 18:01

Аз лично не съм, но като знам какви сме жените :lol: ! Но и мъжете не си падат по-долу, и те са суеверни доста.
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Суеверни ли са жените?

Мнениеот Snejna » 09 Фев 2017, 15:27

Lyomi написа:Аз лично не съм, но като знам какви сме жените :lol: ! Но и мъжете не си падат по-долу, и те са суеверни доста.

Всеки с възпитанието и начина си на живот, като цяло.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Суеверни ли са жените?

Мнениеот Rali_hr » 09 Фев 2017, 15:47

Брат ми е много суеверен, идея си нямате, а аз - изобщо не съм такава. Уж еднакъв живот сме видели, но той си има своите светоусещания, дали е въпрос на пол или не е по-скоро въпрос на късмет.Всеки си възприема света по различен начин, важното е само суеверията да не превземат живота.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Суеверни ли са жените?

Мнениеот analizatorka » 09 Фев 2017, 16:25

Ние май сме по-суеверни и по-податливи на такива неща, ако е свързано с децата ни, любовта, изобщо с емоционалния ни свят.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта