Защо не мога да отслабна? Къде греша?!

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Защо не мога да отслабна? Къде греша?!

Мнениеот Nightmare » 23 Дек 2016, 10:03

Като се пробват всички неща и ще се открие начин да се отслабне. Стига да не се отива до крайности с диети и подобни.
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Защо не мога да отслабна? Къде греша?!

Мнениеот fawla » 04 Яну 2017, 09:42

Какво мислите за велоергометъра? Има ли ефект от него или не е препоръчителен уред? Ако нямаме време за спорт, това може ли да помогне за свалянето на килограмите. Мисля, че това е най-избирания уред от по-пълните дами, затова питам. :roll: Добър избор ли е?
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Защо не мога да отслабна? Къде греша?!

Мнениеот Yunona » 04 Яну 2017, 11:43

fawla написа:Какво мислите за велоергометъра? Има ли ефект от него или не е препоръчителен уред? Ако нямаме време за спорт, това може ли да помогне за свалянето на килограмите. Мисля, че това е най-избирания уред от по-пълните дами, затова питам. :roll: Добър избор ли е?


Велото има много предимства:
1. Чудесен избор е за пълните дами и господа, защото е изключително подходящо за кардиотренировки, а точно те са най-съществени в процеса на отслабване. Спомага едновременно за загуба на килограми, за укрепване на сърцето, регулиране на кръвното налягане и е нежно към ставите (ключов момент, защото обикновеното бягане, бягащата пътечка и степера могат да нанесат много вреди при наднормено тегло!).
2. Заема малко място у дома (за разлика от кростренажора, който също е много подходящ за наднормени хора). Достъпен е като цена.
3. Има много възможности за тренировки - в началото само в седнало положение, но после може в право, може с ритмично изместване на центъра на тежестта, което води до натоварване на различни мускули по краката и т.н.
Необходимо е само постоянство и правилен хранителен режим.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Защо не мога да отслабна? Къде греша?!

Мнениеот Lili_pili » 04 Яну 2017, 12:20

И аз съм съгласна, че запо-пълните велоергометъра е страхотен, дори и да не промените позите, (на мен ми е непосилно да карам колело права), то поне ще е нещо, което да ви даде енергия, да ви помогне да започнете спорта, не е много натоварващо, не изисква да повтаряш действия, видени о тнякой 40 кг,както се случва с тренировките по интернет. Можеш да си караш, докато гледаш тв и хоп, минали 2 часа и вече си изгорил обяда си! А факта, че не се натоварват ставите е най-важния! Изобщо, който има възможност, нека си взема велоергометър и да спортува. После винаги може да го продаде. ;)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Защо не мога да отслабна? Къде греша?!

Мнениеот bojo_kolev » 05 Яну 2017, 14:55

А може ли само с велоергометър да се свалят много килограми? Не е ли много еднообразно като натоварване с него и да се натоварват само едни мускули?
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Защо не мога да отслабна? Къде греша?!

Мнениеот Mon_ton » 05 Яну 2017, 15:04

bojo_kolev написа:А може ли само с велоергометър да се свалят много килограми? Не е ли много еднообразно като натоварване с него и да се натоварват само едни мускули?

Защо да не може, нали свалянето на килограми става от разхода на калории, значи ако с колелото горим 100 калории на час, то логично може да отслабнем с него, ако ядем по-малко за деня отколкото харчим. Притесненията по-скоро може да са за оформянето и стягането на тялото.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Защо не мога да отслабна? Къде греша?!

Мнениеот ramimni » 06 Яну 2017, 15:18

Всеки може да отслабне, просто трябва да елиминира причините, които му пречат това да стане.
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Защо не мога да отслабна? Къде греша?!

Мнениеот Kaya » 06 Яну 2017, 15:21

ramimni написа:Всеки може да отслабне, просто трябва да елиминира причините, които му пречат това да стане.

Съгласна съм, всичко се крие във волята, дори и въпреки заболяванията, просто трябва да се намери разковничето!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Защо не мога да отслабна? Къде греша?!

Мнениеот S_Milenska » 06 Яну 2017, 15:43

Има много жени, които се хранят здравословно, но не отслабват, все пак въпреки усилията си. хормоните, ако са наред и няма лечение, каква е причината. Моя приятелка имаш епроблем с щитовидната жлеза, сега уж е в един вид ремисия, но килограмите не помръдват.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Защо не мога да отслабна? Къде греша?!

Мнениеот BeenieGal » 10 Яну 2017, 14:35

Тогава на няколко фронта трябва да се води борбата - храна, движение, лечение.
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта