Мъже, ходите ли на козметични салони, я си признайте!

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Мъже, ходите ли на козметични салони, я си признайте!

Мнениеот Viktor.Ivanov » 07 Дек 2016, 09:49

За да изпреваря много от въпросите, да, ходил съм в казармата. На възраст съм почти 45 годишен и редовно ходя на козметични процедури в салони, които се смятат за "само дамски".
Правя си задължителни педикюр, фотоепилация, редовно почиствам кожата на лицето, различни процедури, които поддържат добрата ми форма. Горд съм, че изглеждам добре, по-млад с десетина години на външен вид от наборите. Излиза ми стотина лева на месец, за за съм перфектен.
Има ли и други мъже, които си падат по поддържането и не се срамуват да посещават козметични салони?
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Мъже, ходите ли на козметични салони, я си признайте!

Мнениеот страстоцвет » 07 Дек 2016, 11:38

Ходя само да ми правят кола маска на гърдите и това е, не си почиствам лицето, нямам никакви причини да го правя според мен, не работя в мръсна среда,казвали са ми, че кожата ми е нормална и за това нае се моря излишно. Може би като стана на твоите години и аз ще тръгна да правя опити да се подмладявам, засега нямам нужда.
Но имам познати, които ходят чак и веждите да им скубят... :lol:
страстоцвет
 
Мнения: 98
Регистриран на: 06 Дек 2016, 09:40

Re: Мъже, ходите ли на козметични салони, я си признайте!

Мнениеот silver933 » 07 Дек 2016, 12:50

Ходя,з а да оставя жена си там, аз никакви процедури не си правя. Не се виждам как ще седна там да ми почистват лицето, да ми подстригват космите от носа и подобни! Не, мерси!
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Мъже, ходите ли на козметични салони, я си признайте!

Мнениеот Локумът » 07 Дек 2016, 13:50

Не ходя, ама ти като искаш ходи. Не намирам смисъл да го правя, мисля, че си изглеждам супер, ходя на фитнес, товами стига, поддържам тялото си, но да тръгна да ми опъват кожата и да ме правят на принцеса не ми е необходимо. Тея 100 лева на месец може да ги вложиш в нещо по-качествено. Да речем може да си купуваш кламери, по-смислено ми се вижда.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Мъже, ходите ли на козметични салони, я си признайте!

Мнениеот mix_twix » 07 Дек 2016, 15:41

Ходя само на кола маска и толкова, не си почиствам нито лицето,нито си оформям веждите, нито си слагам някакви уплътнители подкожни. :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Мъже, ходите ли на козметични салони, я си признайте!

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Дек 2016, 17:14

Мъжее, и там ли тръгнахте вече? Радвам се, че повечето от вас ходят само да си направят кола маска, а другите, които оставят по 100 лева там.. е кво да кажа! Дано си струва.. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Мъже, ходите ли на козметични салони, я си признайте!

Мнениеот Andrey » 08 Дек 2016, 10:25

rabotnata pchela написа:Мъжее, и там ли тръгнахте вече? Радвам се, че повечето от вас ходят само да си направят кола маска, а другите, които оставят по 100 лева там.. е кво да кажа! Дано си струва.. :mrgreen:

Е, лошо няма, вежди, ботокс, мезотерапии едно друго! После ще събираме погледите. :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Мъже, ходите ли на козметични салони, я си признайте!

Мнениеот Bambaa » 08 Дек 2016, 11:54

Странно нещо сме жените :lol: , като видим излъскан и изтупан мъж, ни увисват чеенетата и въздишаме. Но като разберем, че стриктно се поддържа и си прави разни процедури, прихваме да се смеем. Не сме наред, по-добре да се заблуждаваме, че на днешно време всяка красота е дар от Бога и натурална :lol:. Де да беше така...
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Мъже, ходите ли на козметични салони, я си признайте!

Мнениеот Krum » 08 Дек 2016, 13:00

Bambaa написа:Странно нещо сме жените :lol: , като видим излъскан и изтупан мъж, ни увисват чеенетата и въздишаме. Но като разберем, че стриктно се поддържа и си прави разни процедури, прихваме да се смеем. Не сме наред, по-добре да се заблуждаваме, че на днешно време всяка красота е дар от Бога и натурална :lol:. Де да беше така...

Чак и ченетата ли ви увисват.. За моите си критерии изглеждам много добре даже! Не ходя да ми правят процедури при козметик,ходя на фитнес, храня се здравословно, нямма бръчки повече от нормалните за възрастта ми. На мен ми е по-смешно да видя някоя жена дори, която е на 50 а се опитва да изглежда като 20 годишна. Няма лошо в годините, може да изглеждаш добре и без да си смешен.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Мъже, ходите ли на козметични салони, я си признайте!

Мнениеот rabotnata pchela » 08 Дек 2016, 13:56

Bambaa написа:Странно нещо сме жените :lol: , като видим излъскан и изтупан мъж, ни увисват чеенетата и въздишаме. Но като разберем, че стриктно се поддържа и си прави разни процедури, прихваме да се смеем. Не сме наред, по-добре да се заблуждаваме, че на днешно време всяка красота е дар от Бога и натурална :lol:. Де да беше така...

Ааа, не съм съгласна, на мен не ми увисва нищо, когато видя мъж. :) харесват ми добре изглеждащи мъже, разбира се, но чак да се захласвам - не. Не ми харесват мъже,на които им личат посещенията в козметичен салон!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron