Наистина ли ябълката е най-добрата храна за отслабване?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Наистина ли ябълката е най-добрата храна за отслабване?

Мнениеот tani05 » 14 Дек 2016, 16:02

Здравейте!
Наистина диетата с ябълки е много здравословна и се свалят килограми, здравословно е да се консумират само ябълки, без да пушите и пиете кафе, не употребявате нищо друго освен ябълки и вода, докато сте на тази диета, за да не си навредите, след което трябва разумно захранване със зеленчуци. Първите дни може да се забележи дисконфорт и това е нормално, тъй като започва процес на прочистване на организма. Гладът е зовът на тялото да го заредите с храна, а при диета с ябълки, това означава само ябълки, вода или чай с мед и по възможност да си почивате.
tani05
 
Мнения: 22
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:16

Re: Наистина ли ябълката е най-добрата храна за отслабване?

Мнениеот ramimni » 14 Дек 2016, 16:50

И колко време така само на ябълки, чайове и мед? Аз с голям, ама много голям зор бих издрапала 1 седмица, но повече едва ли.
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Наистина ли ябълката е най-добрата храна за отслабване?

Мнениеот kauda » 21 Дек 2016, 17:01

Според мен е много, много крайно, това с ябълките. За да се стигне до такива диети, трябва да се премине поетапно до там.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Наистина ли ябълката е най-добрата храна за отслабване?

Мнениеот asdddwww » 22 Дек 2016, 11:31

tani05 написа:Здравейте!
Наистина диетата с ябълки е много здравословна и се свалят килограми, здравословно е да се консумират само ябълки, без да пушите и пиете кафе, не употребявате нищо друго освен ябълки и вода, докато сте на тази диета, за да не си навредите, след което трябва разумно захранване със зеленчуци. Първите дни може да се забележи дисконфорт и това е нормално, тъй като започва процес на прочистване на организма. Гладът е зовът на тялото да го заредите с храна, а при диета с ябълки, това означава само ябълки, вода или чай с мед и по възможност да си почивате.

И като почнеш да ядеш след всичките тея ябълки какво става? + 10 килограма за отрицаателно време?
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Наистина ли ябълката е най-добрата храна за отслабване?

Мнениеот Lili_gagarin » 22 Дек 2016, 12:48

Имах приятел, който така изкарваше месец на ябълки, чай и вода! Много отслабна, но и доста трудно се захрани. След 2 години си беше върнал предишните килограми.
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Наистина ли ябълката е най-добрата храна за отслабване?

Мнениеот уморена » 22 Дек 2016, 14:32

Как се издържа седмици, само на ябълки, наистина не се ли озверява от глад, мен ябълките също ме карат много да огладнявам.
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Наистина ли ябълката е най-добрата храна за отслабване?

Мнениеот red_eyes » 22 Дек 2016, 15:26

Че се отслабва, се отслабва. Имаше един период, в който сутрин закусвах само ябълка, нищо друго. След това нормално се хранех, не съм пропускала или кой знае колко ограничавала. Само закуската ми беше ябълка. Отслабнах, но след час-два така ми къркореше стомаха от глад, че едва издържах.
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Наистина ли ябълката е най-добрата храна за отслабване?

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Дек 2016, 14:37

Със сигурност действа много положително на отслабването, но пък и е много огладняващо...
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Наистина ли ябълката е най-добрата храна за отслабване?

Мнениеот Pipilota » 02 Яну 2017, 12:49

Monika_Spasova написа:Със сигурност действа много положително на отслабването, но пък и е много огладняващо...

Абсолютно, но и аз много огладнявам, изобщо не мога само да си хапна и да продължа напред... по-скоро ям ябълка, когато ми е тежко, за да ми олекне, как ще се засищамс нея?! :shock:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Наистина ли ябълката е най-добрата храна за отслабване?

Мнениеот Snejna » 03 Яну 2017, 10:43

Може би не ги ядете правилно тези ябълки, аз си хапвам и се засищам от тях, ям ги около 30-40 минути преди да обядвам. :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

ПредишнаСледваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта