Какви съвети ще ми дадете за ремонт на кухнята?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Какви съвети ще ми дадете за ремонт на кухнята?

Мнениеот qwerryyy » 14 Дек 2016, 11:50

Rali_hr написа:Ето тези шкафове като на Джейми Оливър мног оме кефят и мен, кой по-горе ги спомена:
kitchen.jpg

Да, точно за това става въпрос, невероятен бе! :)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Какви съвети ще ми дадете за ремонт на кухнята?

Мнениеот zagrijena » 14 Дек 2016, 12:08

qwerryyy написа:
pravilno написа:
dinkog написа:АКо имаш възможност направи си барплот, от както имам съм се родил. Така всички плотове, около чешмата и печката може да са заети с уреди и да има място все пак къде да нарежеш салатата. Барплотът е и готин, защото ако имате място отзад може да сложиш столчета.


Това е нещо незаменимо :grin: ! Всяка кухня според мен трябва да има голям плот! И подът да е от материал, който лесно да се чисти. Аз не харесвам теракотата, студено ми държи на краката.

А от какво може да е ,не може да е с паркет, защото той пък ще се подуе, все ща падне някаква вода. Освен теракот друго не става за пода. :roll:


Нашата кухня винаги е била с паркет и не сме имали пролеми. Някоя и друга капчица няма да го съсипе, а и веднага се попива.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Какви съвети ще ми дадете за ремонт на кухнята?

Мнениеот denislavahristova » 05 Яну 2017, 22:45

Навън вали сняг, а ние вкъщи правим ремонти. Днес обикаляхме магазините и си харесах тази облицовка http://www.gaudi-ds.com/product/4865/al ... 25x50.html . Мислите ли, че е подходяща за кухнята. Много ми хареса, изглежда много стилна.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Какви съвети ще ми дадете за ремонт на кухнята?

Мнениеот franky » 06 Яну 2017, 10:42

denislavahristova написа:Навън вали сняг, а ние вкъщи правим ремонти. Днес обикаляхме магазините и си харесах тази облицовка http://www.gaudi-ds.com/product/4865/al ... 25x50.html . Мислите ли, че е подходяща за кухнята. Много ми хареса, изглежда много стилна.


За голямо помещение може и да е подходяща, но за някоя малка кухня или да е близо до печката не ми се струва подходящо. И на мен много ми харесват такива облицовки, но като си представя мазните изпарения полепнали по тях и ми става лошо. Как се чисти подобно нещо?
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Какви съвети ще ми дадете за ремонт на кухнята?

Мнениеот denislavahristova » 06 Яну 2017, 15:00

Не е малка кухнята, не мисля,че е много трудно с нещо по-грапаво ще се изчисти, няма къде да отиде. Чисти бабо за хубост :grin: :grin: :grin:
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Какви съвети ще ми дадете за ремонт на кухнята?

Мнениеот Kaya » 06 Яну 2017, 15:13

denislavahristova написа:Не е малка кухнята, не мисля,че е много трудно с нещо по-грапаво ще се изчисти, няма къде да отиде. Чисти бабо за хубост :grin: :grin: :grin:

Ако го сложиш не на гърба на кухнята, защо да не? Ще изглежда страхотно, много харесвам и аз тези "тухлени" препратки.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какви съвети ще ми дадете за ремонт на кухнята?

Мнениеот Локумът » 08 Яну 2017, 15:58

Шкафът ни хареса, дано намерим някой, който може да го направи ама талъв шкаф не е ли по-скоро, ако отзад има пространство. А за нашите стандарти дали ще влезе и ще е практично, реално.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какви съвети ще ми дадете за ремонт на кухнята?

Мнениеот Krum » 08 Яну 2017, 17:06

У нас направих преди 3г ремонт. Малка тераса превърнах в кухня. Сложихме шкаф който закрива хладилника а в него прибирам тенджери и купи. Така изглежда много добре.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Какви съвети ще ми дадете за ремонт на кухнята?

Мнениеот penny » 09 Яну 2017, 15:05

Колкото повече шкафове и чекмеджета има, толкова по-добре! В една кухня те спасяват положението :smile: .
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Какви съвети ще ми дадете за ремонт на кухнята?

Мнениеот anetageorgieva » 05 Апр 2017, 13:47

Тези дни започваме ремонт на кухнята. Много се колебаехме дали да не сложим плочки, защото ще е по-удобно, но децата постоянно лазят в кухнята и ако има плочки, ще се притеснявам да не изстинат. Накрая решихме да изциклим паркета. От няколко дни търся добра фирма в София за тази цел. В един друг форум видях реклама на http://www.ftparket.com/sandings/1/ciklene-na-parket , някой използвал ли е тяхните услуги?
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта