Какви съвети ще ми дадете за ремонт на кухнята?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Какви съвети ще ми дадете за ремонт на кухнята?

Мнениеот kikimoraa » 05 Апр 2017, 14:51

Не съм от София и не съм ползвала тази фирма,но от сайта им изглеждат доста сериозни, нещо, което повечето фирми не са обърнали внимание да нарпавят такова представяне в мрежата.
Досега в кухнята на паркет ли сте били? И аз ще ремонтирам, отдолу в момента е балатум, мислих между паркет и плочки, спрях се на плочките, защото все пак постоянно там има някакви течности -дали ще е вода, дали ще изкипи млякото, да не се подуе паркета? :?:
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Какви съвети ще ми дадете за ремонт на кухнята?

Мнениеот dinkog » 05 Апр 2017, 16:12

За кухнята са добре плочки аз съм надувал вече един паркет, изтървах една тенджера с вода на земята и за отрицателно време се наду, особено там под шкафчетата, а плочките чиста работа, все изсъхват.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Какви съвети ще ми дадете за ремонт на кухнята?

Мнениеот Lili_gagarin » 06 Апр 2017, 13:54

И аз гласувам за плочки поне около плотовете, чешките и т.н. че стават някакви грешки и да не се подуе, ще има да разбивате и да ремонтирате на ново. И аз съм сменял паркет заради една изсипана ваза с вода...
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Какви съвети ще ми дадете за ремонт на кухнята?

Мнениеот denislavahristova » 14 Апр 2017, 13:06

В края на месеца ще сменяме плочките в кухнята. Колебая се между тези два модела http://www.gaudi-ds.com/product/3441/te ... ekori.html и http://www.gaudi-ds.com/product/3425/te ... vizia.html . Ще ми помогнете ли в избора, защото съм много колеблива и ми е трудно да избера?
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Какви съвети ще ми дадете за ремонт на кухнята?

Мнениеот Malina » 15 Апр 2017, 08:00

denislavahristova написа:В края на месеца ще сменяме плочките в кухнята. Колебая се между тези два модела http://www.gaudi-ds.com/product/3441/te ... ekori.html и http://www.gaudi-ds.com/product/3425/te ... vizia.html . Ще ми помогнете ли в избора, защото съм много колеблива и ми е трудно да избера?

за акцент ли ще са само, или цялата кухня ще правите така? на мен ми идва много натоварващо, бих избрала нещо по-изчистено, или само тук-там за акцент. А за избора, трябва да решиш, дали бяло-черно или в кафяво ще подхожда повече на останалите мебели в стаята, няма как да те посъветваме, без да знаем другото :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Какви съвети ще ми дадете за ремонт на кухнята?

Мнениеот denislavahristova » 26 Апр 2017, 09:33

Да, ще са само за акцент, защото иначе ще стане много натоварено.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Какви съвети ще ми дадете за ремонт на кухнята?

Мнениеот Локумът » 26 Апр 2017, 09:38

Добре изглеждат, ако харесваш такъв стил, аз харесвам изчистените неща, в нашата кухня има 3 цвята, всеки на отделен модул, нищо не сме смесвали. :roll:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какви съвети ще ми дадете за ремонт на кухнята?

Мнениеот Kaya » 05 Юни 2017, 14:09

кое е по-добре, да имам по-тесни плотове и кухнята ми да е на П или да имам по-широки, стандартни, но да удължа на Г кухнята си?
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какви съвети ще ми дадете за ремонт на кухнята?

Мнениеот Mon_ton » 20 Юни 2017, 10:56

Kaya написа:кое е по-добре, да имам по-тесни плотове и кухнята ми да е на П или да имам по-широки, стандартни, но да удължа на Г кухнята си?

Бих избрала да е Г, ,за да има повече пространство в стаята, П образните са подходящи за много големи стаи, ако твоята е такава, добре. У дома сме с Г и съм страшно доволна имам място за всичко, макар и да е компактно. Имам 1 работен плот, който ми е достатъчен. Имам малко място между мивката и печката,достатъчно да сложа нещо дребно там. :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Какви съвети ще ми дадете за ремонт на кухнята?

Мнениеот viviann » 15 Ное 2018, 13:52

Преди 3-4 години правихме изцяло нова кухня и още помня основните неща.
1. Шкафовете до тавана. Може да не се достигат без стълбичка, но винаги има по-неизползвани уреди, които могат да стоят там.
2. Ако има възможност за прозорец, да не се зазижда. Проветряването е ценно в кухнята.
3. Хубави панти и механизми. Все пак ще се ползват по много пъти на ден. От това пари не пестихме.
4. Оползотворяване на всяко ъгълче. Ъгловият шкаф е със специален механизъм с издърпване и мога лесно да извадя всяко нещо.
5. Долния ред е само чекмеджета. Няма навиране навътре, за да си вземеш нещо.
viviann
 
Мнения: 161
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:16

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron