Може ли да се яде и пие всичко при вътрешна употреба на хума?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Може ли да се яде и пие всичко при вътрешна употреба на хума?

Мнениеот MGB » 27 Дек 2016, 18:34

Интересувам се коя хума става за пиене и вътрешно лекуване. Има ли някакви ограничения за ядене и пиене на хранителни продукти или други, докато се пие хумата? Имам много остър гастрит и мисля да опитам да се самолекувам по този начин. Как да си приготвям "напитката"?
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Може ли да се яде и пие всичко при вътрешна употреба на хума?

Мнениеот analizatorka » 28 Дек 2016, 09:43

Мисля, че зелената хума можеше да се пие, макар че съм срещала и за бялата. Не съм ползвала това чудо и не знам как се приготвя. В аптеката би трябвало да ти обяснят коя става.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Може ли да се яде и пие всичко при вътрешна употреба на хума?

Мнениеот Lollipop » 28 Дек 2016, 09:51

Знам, че всяка хума става, независимо от цвета, той зависи от примесите и минералите, които има. Пие се разтворена във вода. Така знам от баба ми, но не съм пробвала. За самолечението ти на гастрит не мога да те поздравя, но ти си знаеш.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Може ли да се яде и пие всичко при вътрешна употреба на хума?

Мнениеот mamina » 28 Дек 2016, 10:20

За медикаменти съм сигурна, че не трябва да се пият, когато се приема и хумата. Взаимодействат си по някакъв начин. Ако е наложително да се пият лекарства, лекарят трябва да бъде предупреден, че се пие хума.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Може ли да се яде и пие всичко при вътрешна употреба на хума?

Мнениеот irka » 28 Дек 2016, 14:27

Моя позната като пиеше хума за колита си, не ядеше месо и не пиеше алкохол. Не знам защо, но казваше, че не е препоръчително. много гадно изглеждаше напитката, направо се чудех как може да го пие. Но чувстваше облекчение.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03


Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron