Наистина ли има ефект топлата вода с лимон?!

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Наистина ли има ефект топлата вода с лимон?!

Мнениеот Anka » 29 Дек 2016, 09:39

iwoni написа:Само половин лимон ли се слага? Мислех, че повече. Какво му е гадното, гълта се набързо и готово :smile: .

хайде сега, готово било, на теб като ти е готово, явно на другите не им е и готово.
На мен също ми става гадно, когато пия топла вода, не знам как хората успяват. Виж, да е чай - малко по малко да го изпия, може, но топла вода само веднага ми се задействат рефлексите и ми иде да скоча в тоалетната. :lol:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Наистина ли има ефект топлата вода с лимон?!

Мнениеот pravilno » 29 Дек 2016, 09:57

Наистина е малко странно усещането да пиеш топла вода :lol: . Знаеш, че не е чай, не е и толкова топла като него, едно такова блудкаво. Но като знаеш, че това нещо ще изчисти и стимулира организма ти, се прежалваш и се настройваш :grin: .
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Наистина ли има ефект топлата вода с лимон?!

Мнениеот Ваня Стойчева » 29 Дек 2016, 10:53

Пия топла вода с лимон всяка сутрин от близо 5 години. В началото ми беше ужасно неприятно, но се свиква, и сега не ми е любимото, но го правя главно, защото трябва. :mrgreen:
Поне се отървах от запека, но не знам заради него или защото много намалих месото и млечните продукти. :roll:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Наистина ли има ефект топлата вода с лимон?!

Мнениеот dessiblond » 29 Дек 2016, 17:43

И аз съм видяла само хубави и полезни неща от този метод, благодаря на човека, който пръв ми го каза. Много съм доволна и не пропускам сутрин да го пия. В началото бях решила, че е хубаво да си правя почивка - 20 дена пия, 7 - не, но реших, че няма от какво да си почивам и вече всеки ден го пия.
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Наистина ли има ефект топлата вода с лимон?!

Мнениеот Pipilota » 02 Яну 2017, 12:20

Само на гладно ли трябва да се пие, направо ме зачудихте! Аз не я обичам особено, но мисля сега да взема да изпия една, наистина е хубаво да се научим да пием много здравослоната вода с лимон, колкотои да е неприятно. Чувала съм, че много освежава, макар че и на мен да ми действа по-скоро неприятно. Може би защото не сме свикнали да пием топла вода, все пак това си е чаша вода! Кисела . :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Наистина ли има ефект топлата вода с лимон?!

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Яну 2017, 13:12

Pipilota написа:Само на гладно ли трябва да се пие, направо ме зачудихте! Аз не я обичам особено, но мисля сега да взема да изпия една, наистина е хубаво да се научим да пием много здравослоната вода с лимон, колкотои да е неприятно. Чувала съм, че много освежава, макар че и на мен да ми действа по-скоро неприятно. Може би защото не сме свикнали да пием топла вода, все пак това си е чаша вода! Кисела . :mrgreen:

Трябва, пипилотке, ама като не го понасяме, как точно ще стане тая работа?! :mrgreen: Направо не мога да го дишам, аз тепърва се уча да пия чай, представяш ли си... а за вода с лимон и дум ане може да става, но ще трябва, нали дойде новата година, обещали сме си да отслабваме и какво ли още не. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Наистина ли има ефект топлата вода с лимон?!

Мнениеот Rali_hr » 03 Яну 2017, 11:16

Ами аз си мисля, че и на чай няма да е лошо, или пък с мед, някои така го пият, не е задължително да е само с вода и лимон, може да се ъпгрейтне ;)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Наистина ли има ефект топлата вода с лимон?!

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Яну 2017, 13:26

Rali_hr написа:Ами аз си мисля, че и на чай няма да е лошо, или пък с мед, някои така го пият, не е задължително да е само с вода и лимон, може да се ъпгрейтне ;)

Да, навивавм си и аз, но определено не изпивам комфорт а някакви други кофти неща. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Наистина ли има ефект топлата вода с лимон?!

Мнениеот annydance » 05 Яну 2017, 16:11

Ако се добави и мед към водата и лимона, какво толкова ще стане? Даже още по-добре според мен. Кой е казал, че само лимон и вода трябва да е и защо?
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Наистина ли има ефект топлата вода с лимон?!

Мнениеот Malina » 05 Яну 2017, 16:27

annydance написа:Ако се добави и мед към водата и лимона, какво толкова ще стане? Даже още по-добре според мен. Кой е казал, че само лимон и вода трябва да е и защо?

Е, уж така се твърди, топла вода с половин лимон, разбира се медът няма защо да навреди, защо да наврежда... но по-скоро се променя дори калорийната стойност и т.н..
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

ПредишнаСледваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта