Наистина ли има ефект топлата вода с лимон?!

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Наистина ли има ефект топлата вода с лимон?!

Мнениеот Lollipop » 28 Дек 2016, 09:57

Във всяка една диета препоръчват да се пие топла вода с лимон сутрин на гладно. Вие правите ли го и какви ползи откривате,как се чувствате, защо точно се пие топла вода с лимон? :drinkingbuddies:
На мен от лимона ми става гадно на стомаха, някой има ли такъв проблем, ако пия вода с лимон после ме боли корема, гадно ми е и ми се повдига. Аз ли съм сбъркана и не правя нещо както трябва, или водата с лимон не е за всеки? :roll: И все пак какви са големите ползи от пиенето на топла вода с лимон всяка сутрин?!
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Наистина ли има ефект топлата вода с лимон?!

Мнениеот Kaya » 28 Дек 2016, 11:43

Има! Моя позната отслабна само с пиенето на вода с лимони! :) но всяка сутрин не пропускаше и пиеше по доста лимон. Но след като на теб ти носи дискомфорт, може би просто не си свикнала.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Наистина ли има ефект топлата вода с лимон?!

Мнениеот roksana » 28 Дек 2016, 11:49

Ако получаваш киселини от лимона, защо да се мъчиш? Колкото и да е полезно и да помага пиенето на вода с лимон, като ти създава повече неудобство, няма смисъл. Иначе и аз съм с две ръце за тази сутрешна напитка, мен много ме тонизира.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Наистина ли има ефект топлата вода с лимон?!

Мнениеот Kaya » 28 Дек 2016, 11:54

roksana написа:Ако получаваш киселини от лимона, защо да се мъчиш? Колкото и да е полезно и да помага пиенето на вода с лимон, като ти създава повече неудобство, няма смисъл. Иначе и аз съм с две ръце за тази сутрешна напитка, мен много ме тонизира.

Не мисля, че това което се описва са киселини. :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Наистина ли има ефект топлата вода с лимон?!

Мнениеот Guppy » 28 Дек 2016, 13:08

от както пия топла вода с лимон сутрин нямам запек, но не съм много стрикна, по-скоро когато забележа, че имам проблем започвам да пия и седмица после спирам.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Наистина ли има ефект топлата вода с лимон?!

Мнениеот klara » 28 Дек 2016, 13:17

Постоянно слушам за тази вода, доста познати я пият, но аз така и не съм досега я пробвала. Колко точно лимон се изстисква?
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Наистина ли има ефект топлата вода с лимон?!

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Дек 2016, 17:01

klara написа:Постоянно слушам за тази вода, доста познати я пият, но аз така и не съм досега я пробвала. Колко точно лимон се изстисква?

Половин лимон, става доста наситен вкуса, на мен също започва да ми се повръща от водата, но ползи - бол, а ипомага на отслабването..., което е голям бич за много жени.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Наистина ли има ефект топлата вода с лимон?!

Мнениеот iwoni » 28 Дек 2016, 18:09

Само половин лимон ли се слага? Мислех, че повече. Какво му е гадното, гълта се набързо и готово :smile: .
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Наистина ли има ефект топлата вода с лимон?!

Мнениеот renetka » 28 Дек 2016, 19:34

На мен ми е вкусен лимона, ама не се сещам често да пробвам ефекта на топла вода с лимон. Макар, че е толкова популярно.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Наистина ли има ефект топлата вода с лимон?!

Мнениеот Тиамат » 29 Дек 2016, 00:52

Мисля, че човек не бива да насилва тялото си. Топлата вода с лимон, може и да е полезна за някои, но едва ли ще е полезна и за вас, когато не Ви носи радост! Наслаждавайте се на живота без топла вода и лимон! :smile:
Тиамат
 
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Дек 2016, 00:48

Следваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта