Какви новогодишни обещания си дадохте тази година?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Какви новогодишни обещания си дадохте тази година?

Мнениеот mix_twix » 03 Яну 2017, 13:58

Честита нова година на първо място! Бъдете много здрави и със сбъднати мечти!
И като си говорим вече за мечти, кажете какво точно си пожелахте за новата година вие? :roll: И досега като сте си обещавали нещо, успявали ли сте да си сбъднете обещанието, или все се отлагаше?
аз съм си обещал тази година да излизам повече и да пътувам повече,надявам се да успея да го сбъдна.
За миналата година не си обещах нищо и нищо интересно не съм направил, но за тая имам амбиции да променя малко живота си, че усещам, че е много, много скучен..
Интересно ми е вашите обещания какви са и какви са ви плановете за спазването им? :?:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Какви новогодишни обещания си дадохте тази година?

Мнениеот kauda » 03 Яну 2017, 16:35

За много години! Обещах си тази година да започна да спортувам у нас, никога не ми остава време, а за навън - абсурд. ;) надявам се да се справя, така че ако някой има подходящи клипове, които да имитирам, нека да ми изпрати!
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Какви новогодишни обещания си дадохте тази година?

Мнениеот Monika_Spasova » 03 Яну 2017, 16:58

kauda написа:За много години! Обещах си тази година да започна да спортувам у нас, никога не ми остава време, а за навън - абсурд. ;) надявам се да се справя, така че ако някой има подходящи клипове, които да имитирам, нека да ми изпрати!

и аз си обещах същото + че ще си намеря по-хубава работа,м сериозно гадже, и че ще си оправя зъбите. :lol: Колко малко искаме от тоя живот!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Какви новогодишни обещания си дадохте тази година?

Мнениеот Jully » 04 Яну 2017, 12:08

Обещах си да започна да пия повече вода (дори си сложих аларма за това) и да започна да се прибирам пеша от работа... второто го отложих заради студа. :mrgreen:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Какви новогодишни обещания си дадохте тази година?

Мнениеот Lili_pili » 04 Яну 2017, 12:39

Не съм си обещавала нищо като се замисля, само се надявам да съм здрава и да не правя глупости. :mrgreen:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Какви новогодишни обещания си дадохте тази година?

Мнениеот Yunona » 04 Яну 2017, 13:01

Monika_Spasova написа:че ще си оправя зъбите. :lol:


Зъбките бяха номер 1 в списъка ми за 2016 г. Много съм щастлива, че отметнах тази задачка и след около 30 часа на зъболекарския стол, немалко болка (въпреки упойките), много търпение и от двете страни и една прилична сума пари най-накрая имам усмивката, за която мечтаех.
Шофьорската книжка беше номер 2 - вече "джиткам" с удоволствие из града и съм горда, че преодолях огромния си, десетилетия отглеждан страх :)
Другото бяха професионални задачки - там, каквото зависеше от мен, беше напълно свършено и се радвам, че успях.

За Новата 2017 очаквам от себе си:
Да опресня и развия руския си език.
Да преразгледам дневния си режим и да вмъкна повече йога между силовите тренировки. Да продължа да тренирам все така активно и с желание :)
Да излизам по-често с малката си дъщеря - имаме само още 1.5 години заедно, докато и тя замине да учи далече от къщи.
И няколко индивидуални задачи, свързани с работата, също си поставих.

Това са най-важните неща за мен през предстоящата година. Надявам се да имам времето, силите и ентусиазма да ги свърша и Ви желая същото, скъпи съфорумници :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Какви новогодишни обещания си дадохте тази година?

Мнениеот qwerryyy » 04 Яну 2017, 13:23

Моята цел за 2017 е да изкарам шофьорска книжка! Много важно е за всеки един млад човек в наши дни да има книжка, нали? :roll:
Друго, което съм си поставила като цел или по-скоро ми е мечта, най-накрая да си намеря мъж, с който да се чувствам добре, а да престанат да ме карат да се чувствам като парцал.
Надявам се да успея!

В работата съм си поставила цел - именно, да я сменя с по-добра. :mrgreen:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Какви новогодишни обещания си дадохте тази година?

Мнениеот svetlozara » 04 Яну 2017, 16:12

обещала съм си да не се ядосвам толкова и да отслабна, дано да се получи@!
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Какви новогодишни обещания си дадохте тази година?

Мнениеот dejavu » 05 Яну 2017, 10:49

Аз нищо не съм си обещала, доволна съм от положението :grin: . Само да е живот и здраве!
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Какви новогодишни обещания си дадохте тази година?

Мнениеот vanessa_ » 05 Яну 2017, 11:43

Никога не съм имала навика да сди обещавам нещо, а като знам има хора, които си правят цял лист със обещания и задачи, които да свършат през новата година, а там включват и съвсем дребни неща като "да започна да ям повече зеленчуци", може би всъщност има полза от такива обещания, ако са на видно място и ти напомнят какво ти липсва. :roll:
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron