Изпращате ли голи снимки по интернет?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Изпращате ли голи снимки по интернет?

Мнениеот Pipilota » 11 Фев 2017, 11:45

Привличат вниманието на лесни мъже и жени, това мога да каж ааз. . :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Изпращате ли голи снимки по интернет?

Мнениеот rabotnata pchela » 11 Фев 2017, 12:02

ще взема да пратя на някой една гола снимка д аму стане лошо, да разбере какво ни причиняват. :lol: на мен 14 годишно ми е пращало гола снимка хахахахха
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Изпращате ли голи снимки по интернет?

Мнениеот viking » 13 Фев 2017, 14:53

Лесните мъже и жени едва ли ще чакат някой да им праща снимки по интернет, те на живо бързо се оправят в тая работа :smile: . А пък и всеки може да праща някакви чужди снимки. Ама да се занимаваш с такова нещо и да пращаш на който ти падне, значи съвсем не си наред.
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Изпращате ли голи снимки по интернет?

Мнениеот gabinka_80 » 19 Май 2017, 12:45

:shock: Редовно получавам снимки на мъжки достойнства. Не разбирам и аз каква е тази мания, сякаш жените умираме да правим секс. Може би това се случва наистина и така реагират повечето момичета.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Изпращате ли голи снимки по интернет?

Мнениеот dinkog » 19 Май 2017, 15:14

gabinka_80 написа::shock: Редовно получавам снимки на мъжки достойнства. Не разбирам и аз каква е тази мания, сякаш жените умираме да правим секс. Може би това се случва наистина и така реагират повечето момичета.

Някои жени си го прпосят с по-провокативни постове, обаче, или с разголени снимки, такова поведение и ако въпросния ви познава и извън мрежата, ето ти причина за голите снимки. Или някой е тотално луд и изпаднал и като види красива жена, решава да й праща голи снимки. :shock:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Изпращате ли голи снимки по интернет?

Мнениеот vanessa_ » 19 Май 2017, 16:27

Със сигурност има жени, които провокират мъжете, във фейсбук постоянно виждаме постове от лични разговори, които показват какви глупости си говорят хората, което е смешно. Момичета се молят за секс и за еротични снимки от непознати мъже!
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Изпращате ли голи снимки по интернет?

Мнениеот S_Milenska » 20 Май 2017, 09:58

Не вярвам зрели жени да искат от мъжете снимки на члена им, или да изпращат свои голи снимки, това е нещо, което се случва до около 20-те години, когато бушуват хормоните яката.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Изпращате ли голи снимки по интернет?

Мнениеот kauda » 21 Май 2017, 08:33

Ако знаете какво се случва в интернет, нито голите снимки ще ви учудят, нито нещо друго. Малки деца биват склонявани да пробват различни неща сами със себе си, само чрез писанки в интернет, идея си нямате колко е страшно, голите снимки са много малък проблем
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Изпращате ли голи снимки по интернет?

Мнениеот Guppy » 06 Юли 2017, 09:34

На мен ми пратиха скоро такава снимка, останах без думи! И отгоре на всичкото, после ми се обясняваха "извинявай не е за тебе", ама какви ги говориш .. не било за мен, за който и да е не енормално!
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Изпращате ли голи снимки по интернет?

Мнениеот kalina_216 » 17 Юли 2017, 11:28

Guppy написа:На мен ми пратиха скоро такава снимка, останах без думи! И отгоре на всичкото, после ми се обясняваха "извинявай не е за тебе", ама какви ги говориш .. не било за мен, за който и да е не енормално!

Много гнусно държание е това, не се мисли изобщо, когато се публикуват такива неща. Малко умисъл трябва да вкара човек. Какво красиво има в изпращането на голи снимки, кое събужда интереса? За мен това е психопатия, която ми казва да стоя далеч, а не ме съблазнява.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта