Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот Lollipop » 17 Мар 2017, 11:45

Интересно изглежда, на мен ми харесаха и тея от предната страница, които са савързани с езда, още по-готино. :) нопък са доста скъпи бе хора, по 700-800 лева..
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот Mon_ton » 17 Мар 2017, 12:28

Имате ли възможност, просто си пратете децата на такъв лагер, запознават се с толкова различни хора, толкова забавления и интересни преживявания:)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот Iliyana_petkova » 17 Мар 2017, 12:47

Mon_ton написа:Имате ли възможност, просто си пратете децата на такъв лагер, запознават се с толкова различни хора, толкова забавления и интересни преживявания:)


Аз съм на същото мнение :smile:
Iliyana_petkova
 
Мнения: 18
Регистриран на: 16 Мар 2017, 12:52

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот Локумът » 17 Мар 2017, 12:55

Всяка година ходят и моите на лагери, но със спортния си клуб. Ако не се лъжа, все още училищата организират летни лагери на морето за по седмица или за 10 дена, в това няма абсолютно нищо лошо. Възползвайте се. Има много родители, които казват, че деца на толкова малка възраст не трябва да се пращат. Да малко е по-сложно, когато децата са малки и се пращат при непознати хора, но трябва да се мисли положително, а не с очакванията, че някой иска да нарани детето ви.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот Iliyana_petkova » 17 Мар 2017, 13:42

Напълно съм съгласна, а също така искам да добавя, че моето дете сега се вълнува много повече защото знае, че ще се запознае с много нови деца, което е страхотно. Наистина ако имате възможност ги изпращайте няма какво да му мислите.
Iliyana_petkova
 
Мнения: 18
Регистриран на: 16 Мар 2017, 12:52

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот qwerryyy » 17 Мар 2017, 13:56

Iliyana_petkova написа:Напълно съм съгласна, а също така искам да добавя, че моето дете сега се вълнува много повече защото знае, че ще се запознае с много нови деца, което е страхотно. Наистина ако имате възможност ги изпращайте няма какво да му мислите.


А не се ли притесняваш, че детето ти е далеч и не дай си Боже се случи нещо, Като е ходило досега, от ккои градове е имало други деца и поддържал ли е връзка с тях след това?
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот Iliyana_petkova » 17 Мар 2017, 14:19

qwerryyy написа:
Iliyana_petkova написа:Напълно съм съгласна, а също така искам да добавя, че моето дете сега се вълнува много повече защото знае, че ще се запознае с много нови деца, което е страхотно. Наистина ако имате възможност ги изпращайте няма какво да му мислите.


А не се ли притесняваш, че детето ти е далеч и не дай си Боже се случи нещо, Като е ходило досега, от ккои градове е имало други деца и поддържал ли е връзка с тях след това?


Разбира се, че се притеснявам, но искам да започне да става самостоятелно най-малкото нали има информация за треньорите (миналата година, когато беше на лагер се чувахме всеки ден по телефона, разговарях дори и с треньорите) Не се притеснявам защото знам, че е в сигурни ръце. Да, наистина е трудно да се довериш, но многократно говорих с дъщеря ми дали е имало някакви проблеми, дали са се разбирали питах всичко, но нямаше никакви проблеми. Най-малкото това са деца, а не животни. Знам колко е гадно да искаш да отидеш на лагер, но родителите ти да нямат възможност. Както казах и преди искам само най-доброто за нея и това, което не бях получила като малка сега искам тя всичко да има.
Iliyana_petkova
 
Мнения: 18
Регистриран на: 16 Мар 2017, 12:52

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот Ваня Стойчева » 17 Мар 2017, 15:48

Ми аз лично малко дете при напълно непознати не бих го пратила,ако е лагер от училище или от спортен клуб, в който тренира - да, но ей така да се обадя по телефона и да се обадя и да кажа, че искам детето ми да замине не бих могла.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот Iliyana_petkova » 17 Мар 2017, 16:45

Ваня Стойчева написа:Ми аз лично малко дете при напълно непознати не бих го пратила,ако е лагер от училище или от спортен клуб, в който тренира - да, но ей така да се обадя по телефона и да се обадя и да кажа, че искам детето ми да замине не бих могла.



Разбирам, аз също не правя така и заради това се обадих на спортния клуб, който организира лагера и се видях с тях. Обсъдихме всичко и за момента нямам притеснения.
Iliyana_petkova
 
Мнения: 18
Регистриран на: 16 Мар 2017, 12:52

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот klarissa » 17 Мар 2017, 16:51

При непознати и аз не бих, дори и след една среща те остават непознати, но има всякакви хора. :) хубаво е, че се организират такива възможности за децата през лятото.
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

ПредишнаСледваща

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта