Харесва ли ви да се запознавате с нови хора?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Харесва ли ви да се запознавате с нови хора?

Мнениеот vanusha » 20 Яну 2017, 10:43

Предпочитам да се запознавам с жени, отколкото с мъже, но като цяло - да :) харесва ми да разширявам кръга на приятелите и познатите си. Ако сме с близки интереси, лесно се създава химия.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Харесва ли ви да се запознавате с нови хора?

Мнениеот qwerryyy » 20 Яну 2017, 11:34

Обожавам, толкова много нови приятели намирам по такъв начин, не си представям как ще ограничавам вижданията и срещите си, само защото ме е срам или ми е досадно да говоря с непознати. А точно по този начин се намират новите хора, които да бъдат част от живота ти! :mrgreen:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Харесва ли ви да се запознавате с нови хора?

Мнениеот Harmony » 20 Яну 2017, 13:07

Предишната ми работа беше свързана с много срещи с нови и непознати хора и това си е голямо предизвикателство. Защото всеки е различен, с всеки един трябва да оцелиш подхода, но пък беше много интересно и зареждащо. Има хора, които ти оставят неприятно усещане и преживяване, но винаги помня само хубавите и интересните.
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Харесва ли ви да се запознавате с нови хора?

Мнениеот Pipilota » 22 Яну 2017, 09:50

Мога да кажа, че ми харесва, особено, ако тея хора си струват и накрая остана с добро усещане за тях. :) Но рядко се случва,в повечето случаи не ми харесват ии има защо. Разочароващо е когато попаднеш на някой кофти човек. По принцип съм усмихната и рядко се ядосвам, но направя ли го е качествено, и се дразня, когато някой се възползва максимално от добрината ми, а такива обикновено са новите ми познати.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Харесва ли ви да се запознавате с нови хора?

Мнениеот julianne » 23 Яну 2017, 13:18

С годините човек се научава да пресява и като се запознае с нови хора бързо се ориентира кой какъв е. Това му е хубавото на навлизането в годинки :lol: . Сега се запознават най-често в интернет, голяма тръпка им е на някои. Аз не виждам нищо привлекателно в този начин.
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Харесва ли ви да се запознавате с нови хора?

Мнениеот fawla » 23 Яну 2017, 17:04

julianne написа:С годините човек се научава да пресява и като се запознае с нови хора бързо се ориентира кой какъв е. Това му е хубавото на навлизането в годинки :lol: . Сега се запознават най-често в интернет, голяма тръпка им е на някои. Аз не виждам нищо привлекателно в този начин.

В това няма нищо лошо и е съвсем нормално. Как може да се запознаеш с някой от другия край на света, или на държавата, ако очакваш само случайни срещи. Не стойте в миналото, настоящето не е чак толкова лошо, не може да се отрича всичко, само защото на нас не ни харесва.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Харесва ли ви да се запознавате с нови хора?

Мнениеот Kremiliya » 24 Яну 2017, 09:49

По-скоро се притеснявам да не ме харесат и затова избягвам да се запознавам с нови хора, предпочитам да не го правя изобщо. :roll: Не изглеждам добре и това ме смущава, не обичам да говоря с непознати.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Харесва ли ви да се запознавате с нови хора?

Мнениеот vanessa_ » 24 Яну 2017, 11:39

Какво казах и в друга тема, много се срамувам от хората, дали ще ме харесат или няма да ме намерят за натрапница. Всеки обича да има близки, с които се чувства добре и някак си бързо и естествно да се впише в такъв колектив, но не винаги става май..
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Харесва ли ви да се запознавате с нови хора?

Мнениеот Ginger » 24 Яну 2017, 13:32

Обикновено с мен се запознават, а не аз :lol: . Аз не изпитвам голяма нужда да се запознавам.
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Харесва ли ви да се запознавате с нови хора?

Мнениеот Jully » 24 Яну 2017, 14:16

Дали ми харесва или не, не мога да кажа конкретно. По-скоро не ми пречи, но не е и някаква цел, която издирвам как да направя нарочно. :roll: Не ми е трудно да завързвам разговори, не се притеснявам и изобщо, спокойно си комуникираме.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта