Грим за бала за момче

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Грим за бала за момче

Мнениеот azsumnov » 20 Яну 2017, 10:45

Не си харесвам лицето. Имам пъпки и не изглежда гладко. Аз съм момче и искам на бала да изглеждам хубаво, като Джъстин. Какви гримове трябва да използвам, за да изглеждам, като Джъстин?


Изображение
azsumnov
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Яну 2017, 10:43

Re: Грим за бала за момче

Мнениеот qwerryyy » 20 Яну 2017, 11:08

Според мен ти стига само фон дьо тен да сложиш, но най-добре да го направи гримьор, за да изглежда естествено. :) Като видях темата си помислих, че си поредния травестит, но след като желанието ти е да изглеждаш добре, мисля, че и родителите ти ще те подкрепят да прикриеш пъпките. Не го прави сам, защото нямаш опит (надявам се) и ще изглежда грозно и смешно. Ще ти подсили и веждите и си готов.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Грим за бала за момче

Мнениеот dejavu » 20 Яну 2017, 11:33

Погрижи се първо за пъпките, тях трябва да ги третираш с подходяща медицинска козметика, която да ги изчиства и по-леко да преминеш този период. Гримът може да влоши състоянието им. Помоли вашите да отидете на дерматолог.
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Грим за бала за момче

Мнениеот Локумът » 20 Яну 2017, 12:39

Имаш време до бала да промениш начина си на хранене, да минеш на по-здравословна храна, да ти се изчисти кожата ипосле пак сложи малко за цвят да изглеждаш по-добре на снимките, ама .. проблемът няма да се оправи с малко грим, трябва да разбереш защо се случва така с тебе.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron