Дразнят ли ви роднините ви?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Дразнят ли ви роднините ви?

Мнениеот vanessa_ » 22 Яну 2017, 11:40

Явно всички ги дразнят роднините, и мен разбира се, но не и моите. :twisted: ОТ другата рода повече ме дразнят. :lol:
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Дразнят ли ви роднините ви?

Мнениеот Elica » 22 Яну 2017, 12:54

Дразнят ме, разбира се, има ли такива, които не дразнят? Не ми харесва как постоянно се надуват някои, все едно като сме семейство не може да бъдем 'на една страна", а трябва да има съревнование. Аз се гордея с постиженията на близките ми, но те защо не го правят, идея си нямам. :roll:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Дразнят ли ви роднините ви?

Мнениеот donni » 23 Яну 2017, 10:30

Няма как да те прехвърчат искри, то се знае :grin: . А пък като сме рода и близки, като че ли по се отпускаме и си казваме кривичките направо. Няма го това сдържане, ако общуваш с "външен" човек. Доста сръдни отнасяме помужду си заради това, но бързо ни минава :lol: .
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Дразнят ли ви роднините ви?

Мнениеот agro » 23 Яну 2017, 14:23

Anka написа:
agro написа:ТЪЩАТАААААааааааа! :screaming: :cussingblack: :banghead:

:lol: :lol: :lol: :lol: Я си признай, не те ли дразни, саом заради вицовете, или наистина е дразнител? :lol:

Не че нещо ама: "Добрата тъща е починалата!" :whiteflying: :wink:
agro
 
Мнения: 39
Регистриран на: 03 Сеп 2013, 14:05

Re: Дразнят ли ви роднините ви?

Мнениеот Ваня Стойчева » 23 Яну 2017, 14:28

лелеее,а такива като мен, които ще станат и тъщи и свекърви! :mrgreen: Една тъща може да е добра, ако не се меси в работите на младите :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Дразнят ли ви роднините ви?

Мнениеот Snejna » 26 Яну 2017, 12:39

Ваня Стойчева написа:лелеее,а такива като мен, които ще станат и тъщи и свекърви! :mrgreen: Една тъща може да е добра, ако не се меси в работите на младите :)

Мисли му ти! Майките винаги отнасят негативите, във всяко семейство, точно майките отнасят негативизмите, и все тях спрягаме като лоши.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Дразнят ли ви роднините ви?

Мнениеот silver933 » 29 Яну 2017, 09:17

Snejna написа:
Ваня Стойчева написа:лелеее,а такива като мен, които ще станат и тъщи и свекърви! :mrgreen: Една тъща може да е добра, ако не се меси в работите на младите :)

Мисли му ти! Майките винаги отнасят негативите, във всяко семейство, точно майките отнасят негативизмите, и все тях спрягаме като лоши.

когато се месят, където не им е работа, са лоши, много ясно. Една майка не трябва да се бърка в работите на младите хора. :!:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Дразнят ли ви роднините ви?

Мнениеот kalinka-kuku » 29 Яну 2017, 09:44

При мен положението е такова, че от както се преместих да живея сама, постоянно ми правят изненадващи визити. т.е. примерно баща ми си седи у тях и реши да дойде да ме види. нямам нищо против, ама да се обаждат и се тупнат с майка ми инито аз мога да свърша нещо, нито те идват за друго, освен за да ме проверят. Ако не отвора, се почва едно лудо звънене по телефони и истерии, които ме карат да мисля най-лошото. Побъркват ме!!!!!
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Дразнят ли ви роднините ви?

Мнениеот YoLindi » 30 Яну 2017, 15:02

Много неприятно с тия проверки. Сигурно не можеш да се отпуснеш и гадже да си доведеш :smile: . Как не се сещат, че си голям човек вече! Моите родители прекалено се притесняват според мен за моята безопасност, когато тръгна да пътувам на някъде и през пет минути ми звънят до къде съм стигнала, кога ще пристигна. Знам, че всеки родител му е на мисъл това нещо, сигурно и аз ще съм така, но много се дразня! Тръгвам, обаждам се, че съм пристигнала и точка, какво има да си звъним по 100 пъти!
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Дразнят ли ви роднините ви?

Мнениеот julianne » 07 Фев 2017, 15:11

Аз не се събирам често с роднините, така че нямам проблеми в това отношение. Чуваме се по телефона, там няма как и за кога да се дразним.
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта