Дразнят ли ви роднините ви?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Дразнят ли ви роднините ви?

Мнениеот Monika_Spasova » 07 Фев 2017, 16:34

marsu написа:При мен положението е такова, че от както се преместих да живея сама, постоянно ми правят изненадващи визити. т.е. примерно баща ми си седи у тях и реши да дойде да ме види. нямам нищо против, ама да се обаждат и се тупнат с майка ми инито аз мога да свърша нещо, нито те идват за друго, освен за да ме проверят. Ако не отвора, се почва едно лудо звънене по телефони и истерии, които ме карат да мисля най-лошото. Побъркват ме!!!!!

Кажи им че ще си заета уикенда и няма да можеш да се занимаваш с тях, като решат да идват. :lol:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Дразнят ли ви роднините ви?

Мнениеот MGB » 08 Фев 2017, 12:05

Един път ще им каже, два пъти ще им каже и после как ще се измъкне? Още по-любопитни и настоятелни ще станат какво толкова е заета :smile: .
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Дразнят ли ви роднините ви?

Мнениеот Jully » 08 Фев 2017, 12:33

Дразнят ме, когато се намесват и дават оценки и обяснения, съвети, когато не са им поискани, иначе смятам, че ни мислят доброто и на мен и на семейството ми. :mrgreen: Вярно, че роднините често се намесват и прекаляват с нервите си. :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Дразнят ли ви роднините ви?

Мнениеот Локумът » 28 Апр 2017, 12:25

Jully написа:Дразнят ме, когато се намесват и дават оценки и обяснения, съвети, когато не са им поискани, иначе смятам, че ни мислят доброто и на мен и на семейството ми. :mrgreen: Вярно, че роднините често се намесват и прекаляват с нервите си. :)

Е, те нали са за точно това, да дават оценки и да се обясняват какви са другите. :mrgreen: Ти не шушукаш ли нещо по адрес на твоите родители?
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта