Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо пове

Мнениеот cheap&chic » 09 Мар 2012, 14:49

Извинете, но вие с тези въпроси, в коя епоха живеете? то по тази логика мъже и жени не могат да бъдат и колеги, защото ще правят други неща в офиса...
Jupiter aligns with Mars
Аватар
cheap&chic
 
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Яну 2012, 15:28

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо пове

Мнениеот teddy » 09 Мар 2012, 16:36

Аз също съм на мнение, че е възможно да съществува приятелство между мъж и жена, но не и ако са имали интимна връзка преди това :roll: Фразата - "Нека си останем добри приятели" сигурно е позната на много от вас, но не мисля, че работи :!: Поне при мен не е давала резултат и въпреки, че съм била добронамерена към съответния човек, в един момент просто се е налагало да прекъсна всякакви контакти с него...
Иначе и аз имам много приятели мъже, но в никакъв случай най-добрите ми приятели не са мъже 8-)
teddy
 
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Мар 2012, 13:14

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо пове

Мнениеот cheap&chic » 10 Мар 2012, 01:22

teddy написа:Аз също съм на мнение, че е възможно да съществува приятелство между мъж и жена, но не и ако са имали интимна връзка преди това :roll: Фразата - "Нека си останем добри приятели" сигурно е позната на много от вас, но не мисля, че работи :!: Поне при мен не е давала резултат и въпреки, че съм била добронамерена към съответния човек, в един момент просто се е налагало да прекъсна всякакви контакти с него...
Иначе и аз имам много приятели мъже, но в никакъв случай най-добрите ми приятели не са мъже 8-)

моите най-добри приятели всички са мъже, жените винаги са ме мразели и завиждали, чудят се само как да ме прецакат, аз на това не му викам приятелство. единствените хора, с които мога да си кажа нормално нещо, са все мъже. винаги са били и винаги ще бъдат
Jupiter aligns with Mars
Аватар
cheap&chic
 
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Яну 2012, 15:28

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо пове

Мнениеот marietta_g » 12 Дек 2013, 11:52

Възможно е, макар и рядко! Обикновено, когато опознаеш един човек е възможна появата на по-различни емоции, но има случаи, когато прекрасно знаеш, че не си заслужава да рискуваш приятелството си, заради тях. Примери потвърждаващи въпроса - много! ;)
marietta_g
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Дек 2013, 11:48

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот irka » 07 Сеп 2016, 14:01

Аз не го изключвам като възможност, имам приятели мъже, но като че ли винаги има едно държане или изтървана дума, с която ти напомнят, че те гледат и с очите на мъже, а не само на приятели. Може да не се спомене или коментира, но някак си се усеща.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот preslavaslavova » 16 Сеп 2016, 12:53

Така е. Винаги има едно но .. , може да сте добри приятели, но никога не се знае какво може да стане.
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Andrey » 16 Сеп 2016, 13:10

Не знам, аз си имам приятелки жени, и ако те са достатъчно разумни да те познават, ще знаят, че всеки коментар и шега са по-скоро в мъжката ни природа,а не начин и желание да ги съблазним и да си легнем с тях.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот penny » 17 Сеп 2016, 10:19

Абе не се знае, много са убедителни тия шеги понякога :smile: . Имаше една приказка, че мъжът е длъжен да пробва, пък ако не стане, карай! Така че те си правят устата уж под формата на бъзик и по реакцията определят поведението си по-нататък. Като мине тая прелюдия, спокойно може една жена да бъде приятел с мъж :mrgreen: .
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Jully » 21 Сеп 2016, 10:05

А жените, които се държат фриволно и често се предлагат, тях не ги броим, така ли? друго, което ми прави впечатление е, че жените искат да бъдат харесвани и ухажвани, дори и от приятелите си, така че, понякога се получава - каквото почукало, такова се обадило.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Lisica » 21 Сеп 2016, 15:08

Не знам какво да кажа, хора като хора. :) А между гей и хетеро може ли да има приятелство?!
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта