Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Локумът » 21 Сеп 2016, 15:46

Lisica написа:Не знам какво да кажа, хора като хора. :) А между гей и хетеро може ли да има приятелство?!

Е единия все ще хлътне по другия! Може и пак да не се получи... мен ако питате, приятелството трябва да е между хората, а след това да е между половете.. :roll:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот sofi_black » 26 Сеп 2016, 11:11

Локумът написа:
Lisica написа:Не знам какво да кажа, хора като хора. :) А между гей и хетеро може ли да има приятелство?!

Е единия все ще хлътне по другия! Може и пак да не се получи... мен ако питате, приятелството трябва да е между хората, а след това да е между половете.. :roll:


Защо да не може между гей и хетеро? Приятелството не би трябвало да знае граници. Или те кефи човека, или не, какво значение има какъв е по ориентация или убеждения.
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Jully » 24 Яну 2017, 14:37

ориентацията и отношението в един момент се променят, в смисъл, че най-вероятно става така, че единия почва да чувства и друго, освен приятелство. Който може да каже, че към наистина близък приятел от другия пол не е изпитвал и още нещо, значи лъже.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот analizatorka » 24 Яну 2017, 23:39

И аз мисля, че е неизбежно. Разбираш се с този човек, споделяш му, излизате и често сте заедно - все в един момент ще мине мисълта "Ами какво ли ще е, ако бъдем гаджета"? :grin:
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Jully » 27 Яну 2017, 10:23

analizatorka написа:И аз мисля, че е неизбежно. Разбираш се с този човек, споделяш му, излизате и често сте заедно - все в един момент ще мине мисълта "Ами какво ли ще е, ако бъдем гаджета"? :grin:

Абсолютно, не е задължително веднага да пламне искра, или пък да се създаде връзка наистина, но това не означава, че никой от двамата не се пита в един момент, когато прекарваме много време с другия, след като харесваме някой, той е от противоположния пол, разбира се, че прехвърчат искри.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот pravilno » 27 Яну 2017, 10:48

Ако не позволят тази искра да пламне и я пренебрегнат, приятелството е възможно. След осъзнаването, че има привличане в единия или и в двамата може да настъпи някакво отдалечаване, но ако не искат да съсипват хубавото между тях, след време приятелството им може да е силно и чисто.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Kaya » 27 Яну 2017, 12:38

Приятелството мисля, че се заражда точно, след като преминат чувствата, които са интимни. След това, когато се премисли ситуацията, вземат се + и - и се реши какво да бъде бъдещето, ако двамата решат да бъдат приятели, те наистина са такива - истински приятели.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Andrey » 27 Яну 2017, 15:52

Е, то винаги има някаква там искра, която преминава по някое време, но се преценя че не е достатъчно силна да запали огън и приятелствто остава, ама все пак най-близък човек може да си е с някой от неговия пол, да разбира точно правилната му гледна точка.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Грохот » 31 Яну 2017, 14:37

Между мъж и жена приятелството е наситено с много перипетии, емоции, щом участва жена :mrgreen: . Докато между мъже не е така. Аз имам такава приятелка, но искрите бяха от нейна страна, не от моя. Когато разбра, че няма как да има нещо между нас, малко ни се поразпадна приятелството, но после отново се намерихме. Според мен една жена може да бъде истински приятел само с мъж, няма конкуренция в нищо и е спокойна.
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот preslavaslavova » 02 Фев 2017, 13:27

Аз пък съм забелязвала, че в подобен тип приятелства, мъжете са тези, които си признават чувствата и са склонни към влюбване.
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта