Как да действам срещу некоректна фирма?

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

Re: Как да действам срещу некоректна фирма?

Мнениеот Грохот » 08 Фев 2017, 15:47

Ако мъжът ти разбира от такива устройства, да се хваща и да гледа рутера, да го настройва, иначе недейте очаква някой от фирмата да ви свърши тая работа.
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Как да действам срещу некоректна фирма?

Мнениеот kalinka-kuku » 08 Фев 2017, 16:14

Грохот написа:Ако мъжът ти разбира от такива устройства, да се хваща и да гледа рутера, да го настройва, иначе недейте очаква някой от фирмата да ви свърши тая работа.

не е вярно, на тях не им се губят хора, колкото и да си мсилиш, че няма отношение а и колко от мъжете разбират наситина от настройки на компютри, рутери и сигнали, това не е да смениш бушон, може значително да се прецакат работите.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Как да действам срещу некоректна фирма?

Мнениеот black » 10 Фев 2017, 13:06

Като те прекара някоя такава фирма по такъв начин, търсиш как сам да се оправяш. Дали ти или някой познат, но не можеш да останеш без интернет. Или им теглиш една и отиваш при друг доставчик.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Как да действам срещу некоректна фирма?

Мнениеот Локумът » 10 Фев 2017, 13:51

Прекарване е силно казано, говориш с тях оплакваш се, тогава се вайкаш из форумите. Съмнявам се, че някой сам ще може да си оправи настойките, ако можеше всеки да се връзва с различни доставчици, щеше да е много готино, нали? :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Как да действам срещу некоректна фирма?

Мнениеот веселказасмяна » 16 Фев 2017, 15:43

Това оправяне на настройките от фирмата трябва да се направи, иначе няма как външен да има достъп до тяхната мрежа. Те трябва да направят съвместими рутера и тяхната система. Това е тяхна работа, а не на клиента.
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Как да действам срещу некоректна фирма?

Мнениеот Ernestina » 05 Апр 2017, 10:50

И аз мога да се оплача от подобен случай с Макс Телеком. От месеци не осигуряват интернет, фалирали ли са какво , не знам. Но интернет няма! Не отговарят изобщо на никакви телефони за контакти, локалните офиси затворени. Викаме нов доставчик, пускаме си интернет, а от онези ни вест ни кост. Сега обаче пращат сметки и искат пари за услуга, която не са предоставяли. Искам да си прекратя договора предсрочно и без да ми искат неустойки за предсрочно, защото виновните са те. Но отново никой не отговаря на телефоните им. Мисля да ходя да търся централния им офис и ако не се разберем, да подавам жалба в Комисия за защита на потребителите.
Ernestina
 
Мнения: 86
Регистриран на: 12 Яну 2017, 17:32

Re: Как да действам срещу некоректна фирма?

Мнениеот Lili_gagarin » 10 Май 2017, 15:47

Може да се пусне жалба и това е, реално големи промени не могат да се направят. :roll:
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Как да действам срещу некоректна фирма?

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Май 2017, 15:56

Никога не ми се еналагало, и то защото не знаем и как да си потърсим правата. Винаги те връзват, че времето било промоционално, че не знам си какво си, не знам си що си и пак им дължиш една чанта пари, въпреки че те например не са спазили договора си и не са много правилно постъпили и не са изпълнили задълженията си.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да действам срещу некоректна фирма?

Мнениеот La_bomba » 12 Май 2017, 15:42

Какво се случва с този казус към момента, има ли подобрение или не? Ще станат ли нещата или по-скоро няма да станат?
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Предишна

Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта