Имате ли лесен достъп до вашата Община?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Имате ли лесен достъп до вашата Община?

Мнениеот miron » 25 Яну 2017, 13:04

Преди седмица ми се наложи да подам сигнал до Общината и останах приятно изненадан, колко лесно и бързо се свързах с тях, подадох сигнал през платформата им онлайн и след 2 дни получих обратно обаждане по телефона. Останах наистина приятно впечатлен и реших да питам как е по другите градове, дали лесно се свързвате с Общината си и дали сте удовлетворени от работата им, която е касаела конкретния ви случай. При мен ставаше въпрос за непочистен тротоар и много бързо бяха взети мерки, нещо толкова дребно, но ми направи добро впечатление, а ние винаги говорим за лошото, затова реших сега да пусна тема за това, как нещо ми е харесало! :grin:
Надявам се и по другите места да има такъв лесен достъп до Общината и тя да работи адекватно в отговор на нуждите на хората. :idea: Кажете дали сте имали досег до Общината и сте останали доволни :)
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Имате ли лесен достъп до вашата Община?

Мнениеот belleville » 25 Яну 2017, 13:27

Е, най-накрая някой да се похвали и то институция да похвали! Има светъл лъч значи! Браво и на тази общинска администрация. За да се случват така нещата, значи кметът си е на място, защото той казва как да се работи и дава тон в това отношение.
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Имате ли лесен достъп до вашата Община?

Мнениеот Lili_gagarin » 25 Яну 2017, 13:44

Ако има добре работещ сайт е лесно, аз съм от Бургас и също смятам, че системата работи добре, макар че не мис е еналагало да я използвам, но често дочувам за подадени сигнали, значи има кой да ги получава.
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Имате ли лесен достъп до вашата Община?

Мнениеот vanusha » 25 Яну 2017, 15:29

Браво, че си доволен от общината си , като институция.
Аз съм се сблъсквала с моята веднъж, но беше преди около 10гоини и останах много разочарована, много се надявам сега нещата да са по-различни, не ми се е налагало. Тогава исках да подам сигнал свързан с проблеми в детската градина на сина ми, дори съм забравила подробностите, но служителката културно или не ме изпрати да си ходя, без изобщо да ме изслушат.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Имате ли лесен достъп до вашата Община?

Мнениеот BeenieGal » 25 Яну 2017, 15:32

Би трябвало и общините вече да влизат в крак с новото време и да предлагат такава възможност. Хората нямат вече толкова време да се разкарват до администрациите и да обикалят кабинетите.
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Имате ли лесен достъп до вашата Община?

Мнениеот julianne » 07 Фев 2017, 15:15

Сигнали не ми се е налагало да пускам до общината, но да тръгнеш да оправяш документи за наследство е жална майка. Връщат те по сто пъти, че и ти се карат даже.
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Имате ли лесен достъп до вашата Община?

Мнениеот Monika_Spasova » 07 Фев 2017, 16:26

julianne написа:Сигнали не ми се е налагало да пускам до общината, но да тръгнеш да оправяш документи за наследство е жална майка. Връщат те по сто пъти, че и ти се карат даже.

Аз пък в рамките на ден си оправих точно такива документи, не съм имала проблеми. Явно всичко е до самата организация и желанието на работа на хората в общината.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта