Има ли звуци, които ви вбесяват?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Има ли звуци, които ви вбесяват?

Мнениеот Pipilota » 28 Яну 2017, 08:52

Химикалът не е чак толкова зле, но и мен ме дразни много често.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Има ли звуци, които ви вбесяват?

Мнениеот viking » 31 Яну 2017, 14:12

Някой по-нагоре беше казал вилицата по чинията :smile: . Към това мога да добавя и лъжицата в паничката и постоянното почукване.
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Има ли звуци, които ви вбесяват?

Мнениеот Yunona » 31 Яну 2017, 15:28

Има звуци, които не понасям. И ме влудяват!
Стъргането на нож по чинията - много усилия ми костваше да отуча мъжа ми да си реже пържолата така, все едно иска да отреже и чинията заедно с нея :)
Звукът от точене на нож или от специфичното скърцане, което се чува при триене на синтетична материя, суркането на стол по пода, вместо да се повдигне... тези също са ми в топ 5 :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Има ли звуци, които ви вбесяват?

Мнениеот Fancy » 01 Фев 2017, 10:46

Рязането на пържола понякога е истинско изпитание и някой път наистина доста трябва да се натиска :grin: . Аз много мразя да си влачи някой краката и така да ходи :evil: .
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Има ли звуци, които ви вбесяват?

Мнениеот Rali_hr » 03 Фев 2017, 16:04

Всякакъв вид скърцане, скърцане по дъска, скърцане по чиния, всичко такова ме влудява. :) Мразя звука, който се издава, когато се стърже по ... тенджера, тавичка, сещате се този метал, нез нам какъв е точно.. но е непоносимо!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Има ли звуци, които ви вбесяват?

Мнениеот annydance » 06 Фев 2017, 17:09

Бре, то ще излезе, че почти всяко нещо ни дразни! Колко сме раздразнителни само :grin: ! Да добавя и аз нещо - подсмърчането е нещото, което много ме дразни. Направо ми идва да дам кърпичка на този, който го прави.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Има ли звуци, които ви вбесяват?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Фев 2017, 17:33

Всичко, което сте изброили ме дразни, особено чиниите, леле откачам, мляскането, сърбането, дъвченето, тракането по чиниите, някой да боде упорито нещо в чинията си, мъжът ми да си дрънчи с вилицата по обецата на езика.. ей такива нещица ме карат да полудея. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Има ли звуци, които ви вбесяват?

Мнениеот ivoblinc » 07 Фев 2017, 11:55

Странно, но мен не ме дразнят подобни неща :smile: . Единственото, което може да ме изкара от равновесие, е звукът от силно тракащи токчета. Имам една колежка, която ходи с много високи токове и имам чувството, че набива на пета. В офиса всичко е с плочки и смятайте какво ехо се получава. Все едно ми забиват пирони в главата.
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Има ли звуци, които ви вбесяват?

Мнениеот rose_92 » 16 Фев 2017, 00:49

Мразя някой да сърба, да мляска докато яде, да хрупа нещо, да подсмърча, а също така и бебета/деца, които реват/крещят или се тръшкат толкова силно, че направо да ти спукат тъпанчетата, а родителите им не правят нищо. А забравих и едно от най-дразнещите неща - някой да ми хърка на главата, направо се побърквам. :shock:
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Има ли звуци, които ви вбесяват?

Мнениеот borkova » 16 Фев 2017, 10:08

rose_92 написа:Мразя някой да сърба, да мляска докато яде, да хрупа нещо, да подсмърча, а също така и бебета/деца, които реват/крещят или се тръшкат толкова силно, че направо да ти спукат тъпанчетата, а родителите им не правят нищо. А забравих и едно от най-дразнещите неща - някой да ми хърка на главата, направо се побърквам. :shock:


С последните два шума трябва да намериш начин как да се спогодиш и да ги приемеш някак :grin: . Защото никой няма да те пита после дали ти е неприятно и дали не ти харесва. :lol:
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта