Има ли звуци, които ви вбесяват?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Има ли звуци, които ви вбесяват?

Мнениеот Pipilota » 26 Яну 2017, 13:17

Значиии, снощи се вдъхнових! Бяхме на вечеря с някакви колеги на мъжа ми, не особено важни хора, нормално похапване, нищо специално. :smile: По принцип ако има нещо, което ме побърква, това е някой да си удря с вилица по зъбите, да не поема храната с уста, ами със зъбите, нали се сещате, фино озъбен и после оставя мръсна вилицата. :mrgreen: И това е придружено с тииихичко пристъргване по зъбите. Изтърпявам и бързо гледам да се отдалеча от такива индивиди, но вчера беше всичко в едно. :mrgreen: Мъжът- колегата, си поръча супа. Това нещо не го бях виждала досега... взема супата и я СЪРБА, след което мляска шумно, оставя лъжицата издиша и изръмжава в същото време..... Просто нямате идея каква симфония от звуци беше около мен. :pistoldouble:
Мъжът ми познаващ ме много добре, ме видя как направо ми излиза пушек от ушите, не се стърпях и му направих забележка по едно време. :mrgreen: (вечерта не свърши добре, както може да се сетите и сами) :lol:
Вие имате ли си непоносими звуци и неща, които толкова ви дразнят, че не можете да ги преглътнете? :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Има ли звуци, които ви вбесяват?

Мнениеот Lollipop » 26 Яну 2017, 13:49

:jumpeveryone: Вечерта ви е била много интересна! Мен ме вбесява, когато някой хрупа нещо, направо когато отида на кино, ми иде да убия всички с пуканките им... :pistoldouble: :pistoldouble: :pistoldouble: Не понасям подобни звуци. Дразня се, че хората са нетактични, особено в чужбина, имах един съквартирант кореец беше, еми нямаше такава свиня, за него беше ок да се орига и да пръцка докато се хранихме. Че и от забележка не вдяваше бе... ужис ужис.. :nocomment:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Има ли звуци, които ви вбесяват?

Мнениеот irka » 26 Яну 2017, 14:21

Мляскането е моето "много любимо" нещо :mrgreen: . Изкарваме от кожата, детето направо го стрелвам с поглед като чуя този звук.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Има ли звуци, които ви вбесяват?

Мнениеот Mon_ton » 26 Яну 2017, 14:58

То не е точно звук, но е свързано с говора. Дразня се много когато чуя някой, който си преправя гласа, когато говори по телефона, и то не малко с някаква интонация или нещо подобно да се промени, а напълно да промени начина си на говорене. Не го разбирам това.. :roll:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Има ли звуци, които ви вбесяват?

Мнениеот black » 26 Яну 2017, 15:10

всякакъв вид стържене, така ми действа на нервната система, че ме изкарва от равновесие.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Има ли звуци, които ви вбесяват?

Мнениеот penelopa » 27 Яну 2017, 12:30

Когато съседите ремонтират - това са най-образните ми звуци :mrgreen: . Идва ми да се изнеса на палатка.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Има ли звуци, които ви вбесяват?

Мнениеот Pipilota » 27 Яну 2017, 13:53

Значи не съм единствената, която се побърква от подобни звуци. Снощи мъжът ми вечеря по-късно и си бодеше с вилицата да си хване останалите сварени картофи от чинията. Всичко приключи с малък скандал, просто не издържах, а той не се усещаше... Не мога да ги понасям тези звуци, дали не ме гони някоя фобия? :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Има ли звуци, които ви вбесяват?

Мнениеот dinkog » 27 Яну 2017, 15:08

Да, звукът от ремонта на комшията ме побърква,както и звуците, които издават хората,когато са изморени. :lol:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Има ли звуци, които ви вбесяват?

Мнениеот Andrey » 27 Яну 2017, 15:54

Звукът от щракащ химикал... Нали се сещате.. щрак, щрак, щрак.. от часовници също. :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Има ли звуци, които ви вбесяват?

Мнениеот Malina » 27 Яну 2017, 17:10

Andrey написа:Звукът от щракащ химикал... Нали се сещате.. щрак, щрак, щрак.. от часовници също. :mrgreen:

Това наистина дразни, особено ако го прави друг, а не ти самия! :lol:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron