Мотивират ли ви снимките, когато сте на диета?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Мотивират ли ви снимките, когато сте на диета?

Мнениеот Lollipop » 03 Фев 2017, 11:53

Снимките ми от преди ме демотивират, не мисля толкова за времето, което е минало, а за това, че тези цели са недостижими, защото все пак, виждаме не един и два примера на хора, запазили изключително тяло, дори и на 60 години, а аз съм още далеч от тях. :lol:
Но определено снимки на различни хора, постигнали различен успех, без да мислиш какви са били ПРЕДИ напълняването ти вдъхва надежда и кураж, че след като те са успели да изглеждат добре, значи това е възможно и за теб, затова мога да кажа, че мен такива снимки определено ме надъхват и гледам всеки път, когато искам да си хапна нещо и се поглеждам на някоя снимка, така знам, че имам какво да желая от себе си и се връщам в правилните редици. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Мотивират ли ви снимките, когато сте на диета?

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Фев 2017, 13:21

Lollipop написа:Снимките ми от преди ме демотивират, не мисля толкова за времето, което е минало, а за това, че тези цели са недостижими, защото все пак, виждаме не един и два примера на хора, запазили изключително тяло, дори и на 60 години, а аз съм още далеч от тях. :lol:
Но определено снимки на различни хора, постигнали различен успех, без да мислиш какви са били ПРЕДИ напълняването ти вдъхва надежда и кураж, че след като те са успели да изглеждат добре, значи това е възможно и за теб, затова мога да кажа, че мен такива снимки определено ме надъхват и гледам всеки път, когато искам да си хапна нещо и се поглеждам на някоя снимка, така знам, че имам какво да желая от себе си и се връщам в правилните редици. :mrgreen:

С чужди снимки можеш да се подлъжеш и надъхаш малко, да. Виж, моя стимка на хладилника как изглеждам сега ме мотивира бая.. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Мотивират ли ви снимките, когато сте на диета?

Мнениеот pravilno » 10 Фев 2017, 11:19

Не могат да ме мотивират никакви снимки. Най-добре ме мотивира като облека някоя по-стара дреха и усетя, че ме притиска тук-там :mrgreen: .
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Мотивират ли ви снимките, когато сте на диета?

Мнениеот Pipilota » 20 Мар 2017, 16:50

pravilno написа:Не могат да ме мотивират никакви снимки. Най-добре ме мотивира като облека някоя по-стара дреха и усетя, че ме притиска тук-там :mrgreen: .

Ти ако изобщо можеш да влезеш в нея добре... :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Мотивират ли ви снимките, когато сте на диета?

Мнениеот kalinka-kuku » 20 Мар 2017, 16:59

И мен не ме надъхват, а по-скоро разочароват и почвам да си мисля, дали няма някаква измама и да е играл фотошопа. :mrgreen: по-скоро ме вдъхновяват истории, отколкото снимки.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Предишна

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта